خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: به برجام نه ماده‌ای اضافه می‌شود  و نه تبصره‌ای/ در صحبت‌های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی حرف دیگری وجود نداشت

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان امشب و در گفت وگوی زنده تلویزیونی اظهار داشت: در صحبت های ترامپ جز فحاشی و اتهامات واهی علیه ملت ایران حرف دیگری نبود.

رئیس جمهور با بیان اینکه من دعوت می کنم که رئیس جمهور آمریکا هم تاریخ را بهتر بخواند و هم جغرافیا را و هم درباره تعهدات بین المللی و هم ادب و اخلاق عرف جهانی و بین المللی را مطالعه کند.

روحانی تأکید کرد: ظاهراً فراموش کرده اند در موشک باران شهرهای ایران و بمباران شیمیایی سردشت و حلبچه بیانیه ای که لازم بود بدهد و در برابر متجاوزان بایستد و از مظلومان حمایت کند، اما درست برعکس عمل کرد.

وی یادآور شد: از یک رئیس جمهور تعجب می کنم که نام یک خلیج معروف و تاریخی در دنیا را هنوز یاد نگرفته است و خلیج فارس را به نام دیگری می خواند؛ حداقل نقشه هایی که در دست نظامیان خودش در خلیج فارس است را یک بار ببیند.

رئیس جمهور کشورمان تأکید کرد: مگر یک رئیس جمهور می تواند معاهده ای را که چندجانبه ای است لغو کند، او ظاهراً نمی داند که این یک سند دوجانبه بین ایران و آمریکا نیست که هرگونه که خواست رفتار کند.

روحانی افزود: ملت ایران در برابر هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نیاورده و نخواهد آورد؛ خیلی از کشورها بودند که از صدام حمایت کردند و دیدند که ملت ما را نتوانستند بشکنند.

وی ادامه داد: سخنان امشب نشان داد که برجام مستحکم تر از این چیزی است که این آقا در دوران رقابت های انتخاباتی فکر می کرد؛ آمریکا امروز تنهاتر از همیشه در برابر برجام و توطئه هایش علیه ملت ایران است.

رئیس جمهور همچنین گفت: به برجام نه ماده ای اضافه می شود و نه تبصره ای.

ادامه دارد....

لینک کوتاه: betanews.ir/n/973002

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم