کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: قاسمی: ترامپ آمریکا را در مسیر خروج از جامعه جهانی قرار داده است

سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه ترامپ با سیاست‌هایی که اتخاذ کرده آمریکا را در مسیر خروج از جامعه جهانی قرار داده، گفت: اگر این سیاست‌ها را اصلاح نکند باید منتظر روزهایی باشد که آمریکا در انزوای بیشتری قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان نیز پس از اظهارات ترامپ رئیس جمهور آمریکا و ادعاهای بی اساس وی علیه ملت ایران در اظهاراتی عنوان کرد که ترامپ با سیاست ها و شیوه هایی که در دوران ریاست جمهوریش اتخاذ کرد، آمریکا را در مسیر خروج از جامعه جهانی قرار داده و روز به روز بر مخالفان سیاست های آمریکا افزوده می شود.

وی با اشاره به واکنش موگرینی به این اظهارات افزود: پاسخگویی سریع خانم موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به سخنان ترامپ نشان می دهد جامعه جهانی، اروپا و سایر بخش های جهان نمی توانند چندان با سیاست های ترامپ همسویی و همگرایی داشته باشند و اگر رئیس جمهور آمریکا سیاست ها یش را تصیحح نکند، باید منتظر روزهایی باشد که آمریکا در انزوای بیشتری قرار گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972980

خبر فوق مربوط به رسانه فارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم