خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
پیغامی معنادار از کرواسی برای پروفسور برانکو در روزهای پر حاشیه‌ی باشگاه پرسپولیس، آخرین تیر به پیکره‌ی این تیم می‌تواند جدایی سرمربی موفق باشد. به گزارش ،

اگرچه دالیچ به عنوان سرمربی موقت این کشور انتخاب شده تا در پلی آف کرواسی را به ببرد اما گویا گزینه سرمربیگری خیلی جایگاه محکمی در این تیم ندارد.

گمانه زنی ها از موقت بودن دالیچ در تیم ملی خبر می دهند و اعتقادشان بر این است که او در دوصورت تیم ملی را ترک می کند. اول ، عدم راهیابی کرواسی به جام جهانی و نتیجه نگرفتن در پلی آف است و دوم نتیجه نگرفتن در مسابقات جام جهانی . به عبارت دیگر ، دالیچ باید برای ماندن طولانی مدت در تیم ملی کرواسی ، نتایجی بسیار خوب کسب کند که خیلی قابل پیش بینی نیست. افت کرواسی در رده ملی ، باعث شده تا هواداران این تیم خواهان حضور خون تازه ای روی نیمکت تیم ملی باشند. مردی با تفکراتی جدید و امتحان نشده.

زدراوکو مامیچ فوتبال کرواسی با تمجید از برانکو گفته: در حال حاضر برانکو ایوانکویچ و اسلوان بیلیچ سرمربی وستهام بهترین مربیان کرواسی هستند که شانس زیادی برای بر عهده گرفتن هدایت تیم ملی کرواسی در آینده دارند.

این آینده کی از راه می رسد؟ آیا قرار است کرواسی بعد از ناکامی احتمالی دالیچ ، سراغ برانکو بیاید؟ آیا مقصد بعدی برانکو بعد از پرسپولیس ، تیم ملی کشورخودش است؟ منابع خبری نزدیک به برانکو تاکید می کنند که او اگر می خواست می توانست همین حالا هم روی نیمکت تیم ملی کرواسی نشسته باشد اما نخواست را در آستانه بازی با الهلال ترک کند منتهی ماندن او هم در این تیم طولانی مدت نیست.

شاید برانکو صبر کند تا تکلیف کرواسی در جام جهانی مشخص شود. شاید راه نیافتن کرواسی به جام جهانی و برکناری زودهنگام دالیچ، برانکو را به ترک پرسپولیس در تشویق کند. شاید هم او تا پایان قراردادش صبر کند و بعد از پایان فصل و پایان مسابقات جام جهانی تصمیم بگیرد. امکان دارد نتایج کرواسی در جام جهانی باعث برکناری دالیچ شود. در چنین صورتی برانکو به عنوان یک مربی آزاد و بدون قرارداد راحت تر می تواند به کرواسی بازگردد.

تکه کلام معروف «همه چیز امکان پذیر دارد» برانکو، اینجا ترسناک تر می شود. در چنین شرایطی تمدید قرارداد با پرسپولیس شاید تنها راهی باشد که بتواند حضور او برای فصل بعد روی نیمکت تیم پر طرفدار تهرانی را تضمین کند. بهتر نیست تا دیر نشده کسی کاری انجام دهد؟

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972936

خبر فوق مربوط به رسانه فرتاک ورزشی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم