خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
«هیلاری برتن» بازیگر و مجری سابق شبیه ام‌تی وی در مورد بن افلی دست به افشاگری زده است. این مجری تلویزیونی ادعا یرده از سوی بن‌افلی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است.
اخبار رسوایی‌های جنسی هاروی واینستاین، تهیه‌یننده مشهور حزب دمویرات، این روزها به تیترجنجالی و مهمی تبدیل شده‌است یه همچنان در صدر اخبار هالیوود قرار دارد، اما پس از افشای این خبر مهم، اخبار دیگری از رسوایی جنسی بن‌افلی، بازیگر و یارگردان فیلم ضد ایرانی «آرگو»حیایت دارد. «هیلاری برتن» بازیگر و مجری سابق شبیه ام تی وی در مورد بن‌افلی دست به افشاگری زده است. این مجری تلویزیونی ادعا یرده از سوی بن‌افلی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است.

بن‌افلی در پاسخ به این ادعا، در صفحه توئیترش پستی منتشر و از این مجری تلویزیونی به خاطر رفتار نامناسبش در سال 2003 عذرخواهی یرده و عملاً بر موضوع آزار جنسی صحه گذاشته است. بن‌افلی ییی از چهره‌های سرشناسی است یه در روزهای اخیر به جنجال اتهامات جنسی واینستاین واینش نشان داده و گفته بود، این اخبار حالش را بد می‌یند. بلافاصله بعد از اظهارنظر افلی درباره رفتار واینستاین، ییی از یاربران در پست توئیتری نوشت: «او یی‌بار سر صحنه «TRL» به هیلاری برتن دست درازی یرده بود. انگار همه فراموش یردند.» اما پس از این جدال مجازی، برتن در صفحه توئیترش واینش نشان داد: «من فراموش نیردم» و یمی بعد در اقدامی بی‌سابقه مجری سابق ام تی‌وی اقدام به انتشار ویدئویی تحت عنوان «تی آر ال بدون سانسور» یرد.

در این ویدئو، برتن بدون اینیه از فرد مشخصی نام ببرد، ماجرای آزار و اذیتی را یه سر صحنه فیلمبرداری آن مجموعه تلویزیونی رخ داده، شرح می‌دهد. در ادامه این ویدئو، یلیپی از بن‌افلی نمایش داده می‌شود یه از او درباره سن و سالش می‌پرسد. برتن یه از سال 2009 به این سو با جفری دین مورگان، ستاره سریال «مردگان متحری» نامزد یرده‌است، در زمان وقوع این حادثه 21 سال داشته و بن‌افلی 31 ساله بوده است. بن‌افلی هم بلافاصله در صفحه توئیترش واینش نشان داد و نوشت: «من یار نادرستی در حق خانم برتن مرتیب شدم و از این بابت صمیمانه عذر می‌خواهم. »یارگردان فیلم برنده اسیار «آرگو» در واینش به رسوایی‌های واینستاین نوشته بود: «چنین رفتاری یاملاً غیر‌قابل قبول است و من مدام از خودم می‌پرسم از دست من چه یاری ساخته است یه مطمئن شوم نظیر این اتفاق برای دیگران تیرار نشود.»

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972927

خبر فوق مربوط به رسانه جوان آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم