خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
قاسمیسخنگوی وزارت خارجه گفت که وزیران امور خارجه ایران و آمریکا جز در نشست گروهی وزرای امور خارجه ۱+۵ در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک هیچگونه دیداری نداشته‌اند.

به گزارش قدس آنلاین، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت که محمدجواد ظریف و رکس تیلرسون وزیران امور خارجه ایران و آمریکا جز در نشست گروهی وزرای امور خارجه ۱+۵ در حاشیه مجمع عمومی هیچگونه دیداری نداشته‌اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص اخبار منتشره از قول وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه وی استراتژی جدید آمریکا را به وزیر امور خارجه ایران اطلاع داده است، اظهار داشت: آنچه آقای تیلرسون می‌گویند مربوط به سخنرانی و اعلام مواضع شان در نشست وزرای امور خارجه ۱+۵ در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد است و جز آن هیچ دیدار و گفت‌وگوی دیگری بین وزرای امور خارجه ایران و آمریکا وجود نداشته است.

رکس تیلرسون امروز در جمع خبرنگاران مدعی شده بود که در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل ظریف را در جریان راهبرد جدید امنیت ملی آمریکا درباره ایران قرار داده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972914

خبر فوق مربوط به رسانه قدس آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم