کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
سازمان صداوسیما و ستاد بازسازی عتبات عالیات توافق کردند تا با همکاری مشترک استودیوی ویژه ای درحرم مطهر حضرت زینب (س) تاسیس کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در دیدار دکتر علی عسکری و آیت الله طباطبائی نماینده مقام معظم رهبری در سوریه، با اشاره به این توافق تاکید شد تا هر چه زودتر مراحل ساخت و تجهیز این استودیوی تلویزیونی آغاز شود.

دکتر عسکری در این دیدار تاکید کرد:باید با راه اندازی این استودیو برنامه های مختلف زیارتی و فرهنگی مرقد مطهر حضرت زینب(س) در مناسبت های مختلف در سطح کشور و بین الملل اطلاع رسانی شود.

رئیس رسانه ملی ضمن تحسین روحیه مقاومت و ایثار مردم سوریه گفت: ما باید نشان دهیم که همچنان که مردمان این کشور در صحنه های نبرد با تروریست ها ایستاده اند با عشق به اهل بیت در صحنه های مختلف فرهنگی و معنوی زندگی شان حضور فعال دارند و در کنار سختی های موجود به معنای واقعی زندگی می کنند.

آیت الله طباطبائی در این دیدار ضمن تشکر از تلاش های مستمر سازمان صداوسیما گفت: امیدوارم در کنار نمایش صحنه های نبرد با تروریست ها که واقعیت زندگی امروزمردم سوریه است زوایای دیگر زندگی مردم که زندگی همراه با معنویت و صمیمیت است نیز نشان داده شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972905

خبر فوق مربوط به رسانه جام جم آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم