خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

در پربازدیدترین اخبار ۲۱ مهر (جمعه)، همچنان ادامه تهدیدهای ترامپ علیه ایران در زمره پربازدیدترین اخبار بود.

پراهمیت ترین خبر امروز مربوط به انتشار سخنانی از رهبر انقلاب بود که ایشان فرمودند: نباید با گفتار نابخردانه، شمشیر اختلاف افکنی دشمن را تیز کرد.

در سرویس سیاسی پربازدیدترین اخبار به سخنان موحدی کرمانی اختصاص داشت که گفت: عده‎ای ساده لوح سخنان اوباما را باور کرده بودند. همچنین پزشکیان در نقل قول پربازدیدی گفت: تیم است که می تواند منجر به موفقیت شود نه افراد.

در سرویس اقتصادی مردم می خواستند بدانند با 50 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟ همچنین قیمت خانه های بدون مشتری در بالاشهر پایتخت برای مخاطبان جذاب بود. خبر پربازدید بعدی هم نشان داد ایرانیان خارج از کشور چگونه بیمه تامین اجتماعی شوند؟

در سرویس فرهنگی طوفان توییتری در حمایت از بازیگر زن پربازدیدترین خبر روز بود. پس از آن، گفت و گو با شقایق دهقان با تیتر زیاد دیده شدن، دیگر خوشحالم نمی کند پربازدید شد و خبر پربازدید دیگری هم می گفت: دختر شاعر کانادایی با مادر چینی و پدر ایرانی نامزد جایزه آسیاپاسیفیک شد.

در سرویس اجتماعی، پربازدیدترین خبر می گفت: دری اصفهانی مرتکب اعمال مجرمانه شده است! گزارش آب اکسیر زندگی است و البته 8 لیوان آب روزانه کافی نیست! هم پربازدید شد. همچنین خبر مهم دیگری درباره حذف شرط معدل برای تحصیل در رشته علوم تجربی کام دانش آموزان را شیرین کرد.

در سرویس بین الملل مناظره داغ فرانس 24 دربارۀ ایران پربازدیدترین موضوع بود. پس از آن، در خبر پربازدیدی کاخ سفید راهبرد جامع خود درباره ایران را منتشر کرد. همچنین در خبر پربازدیدی سی ان ان فاش کرد: تیلرسون، ترامپ را احمق خوانده است!

57231

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972840

خبر فوق مربوط به رسانه خبر آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم