خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
واکنش لک به اعتراض هواداران استقلال

دروازه بان فولاد می گوید برای موفقیت تیمم همه کار می کنم.

به گزارش ایلنا، حامد لک در خصوص اعتراض شدید هواداران استقلال به دلیل وقت کشی های صورت گرفته از سوی این بازیکن در دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال گفت: فوتبال است دیگر و این مسائل پیش می آید. فقط امیدوارم فحاشی ها به اینستاگرام من دیگر کشیده نشود. هواداران استقلال همیشه به من لطف دارند اما من برای موفقیت تیمم مطمئناً باید هرکاری می کردم و اگرمی خواستم وقت تلف کنم خیلی بدتر از این می شد.

وی در خصوص صحنه ای که داور به دلیل وقت کشی به او کارت زرد نشان داد, افزود: فکر می کنم کلاً حدود 10 ثانیه طول کشید که بازی را شروع کنم اما داور به من کارت داد.

لک در واکنش به اینکه شما به اعتراض هواداران با تشویق پاسخ می دادید, تصریح کرد: بحث این است که یک بی احترامی 30- 40 هزار نفری در ورزشگاه به من شده است و اشکالی هم ندارد. این اتفاقات در فوتبال پیش می آید و من این را قبول دارم و هوادار از تیمش برد می خواهد. من به آنها حق می دهم اما امیدوارم این مساله به اینستاگرام من کشیده نشود. من قبلا 50 هزار فحش در ورزشگاه خوردم و 70 هزارتا هم در اینستاگرام.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972827

خبر فوق مربوط به رسانه ایلنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم