کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
کنایه بی سابقه ی فیل اسپنسر به سونی

بازی های Cross-platform به بازی های اطلاق می شود که  علاوه براینکه در کنسول های مختلف اجرا می شوند، امکان انجام ادامه‌ی آنها در هریک از کنسول ها نیز وجود دارد. قابلیت Cross-platform یکی از ویژگی هاییست که گیمرها برای مدت های طولانی انتظار عملی شدن آن بین کنسول های اکس باکس و پلی استیشن را دارند. اما همیشه به نظر میرسید شرکت های تولیدکننده مشکلی برای عملی شدن این اتفاق دارند. فیلیپ اسپنسر، رئیس شرکت اکس باکس به تازگی در مصاحبه ای تمام تقصیرها را برگردن سونی انداخته است.

از جمله بازی هایی که با استفاده از قابلیت Cross-platform می توان آنها را  روی کنسول های سوئیچ، اکس باکس وان و استیم انجام داد، Minecraft و Rocket League می باشند. فیل اسپنسر در مصاحبه ای با گیم اسپات عنوان کرد که انتظار دارد سونی پاسخی برای اینکه چرا حاضر نیست بازی های Cross-platform بین کنسول های این شرکت ها وجود داشته باشد، اعلام کند. او گفت:

ما همیشه با سونی در حال صحبت هستیم. اکنون که بازی ماینکرفت هم در پلی استیشن وجود دارد، ما صاحب یکی از بزرگترین بازی ها در پلتفرم آنها از لحاظ گیم پلی و میزان فروش هستیم، درست مانند کنسول نینتندو. روابط ما با نینتندو از این لحاظ همیشه قوی بوده است. آنها همیشه پشتیبان ما بودند و ما هم به همکاری خود با آنها ادامه خواهیم داد. اما من فکر میکنم دیدگاه سونی در این باره متفاوت است. آنها باید درباره دیدگاهشان صحبت کنند.

زمانیکه از اسپنسر درباره اینکه آیا رویای بازی های Cross-platform بین این دو کنسول را باید فراموش کنیم یا خیر، او گفت هنوز اعتقاد ندارد که این رویا دست نیافتنی است اما نمیداند که سونی برای تحقق این موضوع چه چیزی در سر دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972791

خبر فوق مربوط به رسانه سخت افزار می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم