کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
یورگن کلوپ

یورگن کلوپ

اختصاصی | سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است فاصله چندانی بین لیورپول فعلی و صدرنشینان لیگ جزیره وجود ندارد.

به گزارش ورزش11، دو تیم لیوپول و منچستر یونایتد فردا دیداری حساس را در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آنفیلد برگزار خواهند کرد.

یورگن کلوپ که پس از نتایج نه چندان مناسب لیورپول تحت فشار است در این باره گفت:

-

روزی که هدایت لیورپول را به من سپردند به من اطمینان خاطر دادند که زمان لازم را برای ارتقا تیم خواهند داد. فصل قبل در رقابت نفس گیر لیگ برتر موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شدیم و به نظر من عملکرد خوبی داشتیم. در این فصل نیز هنوز در ابتدای راه هستیم ونباید با نتایج همین چند هفته نخست قضاوت کرد.

من فاصله چندانی بین لیورپول فعلی و صدرنشینان لیگ جزیره وجود ندارد و فقط به زمان نیاز داریم. مدیران لیورپول در صورت کنار گذاشتن من چه گزینه ای بهتر از من خواهند داشت. این سوالی است که به روشنی باید پاسخ دهند. در آنفیلد همه از بازگشت به روزهای سیطره بر لیگ جزیره سخن می گویند اما کسی نمی گوید که با این رویه باشگاه بازگشت به آن روزها غیر ممکن است.

اگر چه منچستر بسیار آماده است اما من نسبت به بازی خوشبینم و فکر می کنم می توانیم فردا ضمن ارائه یک بازی درخشان نتیجه مناسبی بگیریم.

-لینک کوتاه: betanews.ir/n/972762

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم