خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مهاجم سابق سرخابی ها در آغوش قلعه نویی

حضور یک بازیکن از پرسپولیس در استقلال تهران اتفاقی است که کمتر پیش می آید و اگر هم به طور مستقیم رخ میدهد، بسیار حاشیه ساز است، قاضی جزو چنین نفراتی بود.

به گزارش پارس نیوز،

محمد قاضی در ابتدای سال 92 به طور مستقیم از به رفت، خیلی ها در 2 تیم مورد نظر کرده اند؛ اما انتقال مستقیم یعنی بدون واسطه اتفاق نادری است که تا به حال رخ داده است. چنان به عملکرد محمد قاضی اعتقاد داشت که در سال 92 پیه همه چیز از عوارض انتقال مستقیم بازیکن در جمع سرخابی ها را به تن خود و قاضی مالید و او را به استقلال آورد در حالی که قاضی یک سال را در ترکیب تیم پشت سر گذاشته بود .


قلعه نویی در 2سال آخر حضورش در استقلال محمد قاضی را به عنوان مهاجم اول در خدمت گرفت و بعد از آن هم وقتی استقلال را ترک کرد در هیچ کدام از تیم هایی که در آن حضور داشته شرایط استفاده مجدد از قاضی را به دلایل عدیده نداشته است .


فرصت بازی پدیده و ذوب اهن، فرصتی مغتنم برای دیدار یک مربی بزرگ بود که بازیکن باتجربه امروز را همواره دوست داشته و البته یک بازیکن با تجربه که همیشه به قلعه نویی اعتقاد داشته و حضور در کنار او را در استقلال سال 92 و 93 از یاد نبرده است!


امروز قاضی که با یک گل عالی باخت پدیده به را تبدیل به تساوی کرد، می توانست تیر آخر را به تیم ژنرال بزند؛ اما ضربه او خطا رفت تا خوش و بش اول بازی شرح متفاوتی پیدا نکند!

قاضی در آغوش ژنرال؛ جشن کامل نشد (عکس)


عکس:محسن بخشنده - ایرنا

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972705

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم