خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
وقتی در مورد بازیکنان استقلال و ترکیب آینده از مربی آلمانی سوالات زیادی پرسیده شد، او از خبرنگاران خواست تا بیشتر تمرکزشان روی استقلال باشد تا اسامی.

به گزارش "ورزش سه"، اولین کنفرانس خبری بعد از بازی شفر، سرمربی استقلال تهران با یک صحبت خیلی مهم از طرف مرد پخته آلمانی همراه بود که این مضمون را داشت:"این استقلال است که می ماند". وقتی خبرنگاران در مورد بازیکنان، رفت و آمد و ها و احتمالات روی نیمکت سوال می کردند او از آنها خواست که در مورد "استقلال" بپرسند، چیزی که دلیل تمام این اتفاقات است.


سال های متوالی است که بازیکنان و مربیانی زیادی در استقلال رفت و آمد دارند، مدیران بسیاری جا به جا شدند و شایعات زیادی اطراف تیم بود اما در نهایت این نام "استقلال" است که بیشترین اهمیت را دارد، موضوعی که کمتر مورد توجه قرار می گیرد. معمولا در تغییرات اسامی زیادی برای حضور یا ترک تیم نام برده می شوند اما مدت هاست "استقلال" فراموش شده است.


امروز شفر تلنگری مهم به خبرنگاران و مخاطبان استقلال زد که مهمترین مساله را همیشه در نظر داشته باشند؛ این تیم استقلال است که می ماند. او در تمرینات تمرکز خود را بر اتحاد و تمرکز تیمی گذاشته است و از سایرین می خواهد تا آنها هم بر این قضیه تاکید بیشتری داشته باشند. تعهد و اتحاد مساله ای است که از تیم شفر در آینده بیشتر دیده خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972694

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش سه می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم