خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

کمیته امداد امام خمینی (ره) برای رفع مشکلات نیازمندان و محرومان تحت پوشش و رفع دغدغه‌های آنان بدون هیچ کم و کاستی تلاش می‌کند.

به گزارش تهران نیوز ، محسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه مشارکت و حضور مردم در سایه مهربانی و کمک به نیازمندان بسیار خوب است.

وی گفت: حمایت‌ها و کمک‌های انسان دوستانه مردم برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در راستای رفع مشکلات آنان ستودنی است که می‌تواند بسیاری از مشکلات آنان بخصوص زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست را رفع کند.

ولیئی با اشاره به کمک مردم تهران در جشن عاطفه‌ها بیان کرد: مردم استان تهران در سال قبل مبلغی بالغ‌بر دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها به نیازمندان و مددجویان کمک کردند.

وی ادامه داد: طبق گذشته و باوجود همت و همدلی مردم استان تهران در سال جاری نیز در مرحله اول جشن عاطفه‌ها مبلغی حدود چهار میلیارد تومان به دانش آموزان نیازمند از سوی آنان کمک شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران در مورد دانش آموزان نیازمند استان تهران خاطرنشان کرد: حدود ۱۳ هزار دانش آموزان تهرانی نیازمند وجود دارد که کمیته امداد در راستای رفع نیازهای آنان ازجمله تهیه اقلام موردنیاز تحصیل، کلاس‌های تقویتی، کمک‌هزینه تحصیل و… گام مؤثری برداشته است و برای حمایت از آنان از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

وی با اشاره برقراری پیوند عاطفی بین دانش آموزان گفت: کمیته امداد برای حضور دانش آموزان محروم و نیازمند در کنار دانش آموزان برخوردار بدون هیچ مشکلی در قالب جشن عاطفه‌ها سعی داشته است که پیوند عاطفی بین آنان برقرار شود و لطمه‌ای به غرور و احساس آنان وارد نشود.

ولیئی بیان کرد: دانش آموزان دختر محروم معمولاً ازنظر عاطفی حساس‌ترند که در این راستا با حساسیت و دقت نظر بالایی برای کمک‌رسانی به آنان اقدام می‌شود.

وی در مورد کمک‌هزینه تحصیل به دانش آموزان و دانشجویان ابراز داشت: کمک‌هزینه تحصیل برای دانش آموزان مقطع ابتدایی مبلغ ۷۰ هزار تومان، دوره اول متوسطه ۱۰۰ هزار تومان، دوره دوم متوسطه ۱۲۰ هزار تومان و برای دانشجویان نیز ۱۸۰ هزار تومان اختصاص داده‌شده است که به‌حساب آنان واریز می‌شود.

قابل‌ذکر است؛ خیران عزیز و محترم می‌توانند با شماره‌گیری تلفن ۷۳۵۵ یا تلفن همراه #۳*۵*۸۸۷۷*، #۲۲۲۲*۷۲۴* و یا از طریق نرم‌افزار «سکه» به پرداخت بانک ملت کمک‌های غیرحضوری خود را اهدا کنند؛ همچنین شماره‌حساب ۱۴۸۲۲۱۹۲۳۰ بانک ملت یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۸۳۰۱۰۵۷ که توسط کمیته امداد برای این منظور در نظر گرفته‌شده است از راه‌های دیگر کمک‌های غیرحضوری برای شهروندان است.

زنان خبر

انتهای متن/*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972681

خبر فوق مربوط به رسانه تهران نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم