خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
درخشان: داور گل سالم ما را قبول نکرد سرمربی نفت تهران با وجود شکست برابر نفت آبادان از بازیکنان تیمش ابراز رضایت و در کنار آن از داور بازی انتقاد کرد.

به گزارش جی پلاس، حمید درخشان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند و باید به نفت آبادان تبریک بگویم. صنعت نفت با تلاش بیشتر و تجربه ای که داشت توانست این بازی را به سود خود به پایان ببرد. از بازیکنانم راضی هستم و فکر می کنم بازی خوبی ارائه دادند. فرصت خوبی هم در دقایق پایانی به دست آوردیم که متأسفانه نتوانستیم از آن استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در دقیقه 13 هم گلی به ثمر رساندیم که فکر می کنم سالم بود. به نظر من اشتباه داوری باعث شد این گل مردود اعلام شود و از کارشناسان می خواهم این صحنه را بررسی کنند. می خواهم به داوران بگویم که دقت خود را بالا ببرند و کمتر تحت تأثیر جو کنار زمین قرار بگیرند. به صنعت نفت بابت این پیروزی تبریک می گویم و امیدوارم در دیدارهای بعدی با توجه به اینکه تغییراتی در تیم داشتیم شکل بهتری به خود بگیریم.

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: از بازیکنانم راضی هستم که تلاش زیادی در این بازی کردند. به خاطر تجربه بازیکنان حریف از این تیم عقب افتادیم و از زحمات آنها تشکر می کنم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که به نظر می رسید بازیکنانش در این بازی وقت تلف می کنند، گفت: تیمی که عقب است وقت تلف نمی کند.

وی در خصوص میانگین سنی بالای تیم نفت تهران خاطرنشان کرد: شما به ما حق بدهید. 3 روز مانده به شروع مسابقات تیم را جمع کردیم و این بازیکنان را آوردیم که تیم از بین نرود و حذف نشود و به لیگ قهرمانان آسیا برسد. بدنسازی نداشتیم و اردوی تدارکاتی هم برگزار نکردیم و تا همین جا هم کار بزرگی انجام دادیم.

سرمربی نفت تهران در خصوص عملکرد مجتبی حقدوست گفت: او سرعت بالایی دارد و می تواند به تیم ملی هم دعوت شود. حقدوست بازیکن خیلی خوبی است اما باید جثه قوی تری داشته باشد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972652

خبر فوق مربوط به رسانه جماران می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم