کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
پیرمردهای دوست داشتنی سینما درکنار هم/ عکس

جدیدترین ساخته سینمایی «مارتین اسکورسیزی» با حضور «رابرت دنیرو» و «آل پاچینو» مقابل دوربین رفت.

به گزارش پارس نیوز،

فیلمبرداری «مرد ایرلندی» ساخته جدید «مارتین اسکورسیزی» در حالی آغاز شد که «رابرت دنیرو» و «آل پاچینو» پس از 10 سال در یک فیلم در کنار هم قرار گرفتند.

«دنیرو» 74 پیش از این در فیلم های «مخمصه» و «کشتن مصلحتی» با «پاچینو» 77 ساله همبازی بوده است، ضمن این که «دنیرو» به عنوان یکی از محبوب ترین بازیگران «اسکورسیزی» از سال 1973 تاکنون در 9 فیلم بلند سینمایی از جمله «خیایان های پائین شهر»، «راننده تاکسی»، «نیویورک نیویورک»، «گاو خشمگین»، «سلطان کمدی»، «رفقای خوب»، «تنگه وحشت» و «کازینو» مقابل دوربین این کارگردان، رفته است.

«استیو زایلیان» که پیش از این نگارش فیلم نامه ساخته هایی چون «دار و دسته نیویورکی ها»، «فهرست شیندلر» و «مانی بال» را بر عهده داشته است، مسئولیت نوشتن فیلمنامه «مرد ایرلندی» را نیز بر عهده دارد.

پیرمردهای دوست داشتنی سینما درکنار هم/ عکس

«دنیرو» در این فیلم در نقش یک تبهکار مافیایی به نام «فرانک شیرن» بازی می کند که گفته می شود بیش از 25 قتل را انجام داده است که مهمترین آن قتل «جیمی هوفا» رئیس اتحادیه کارگری آمریکا با بازی «آل پاچینو» است.

در این فیلم که با اقتباس از رمان «شنیدم خانه ها را رنگ زدی» نوشته «چارلز براندت» ساخته می شود، «ری رومانو» نیز در نقش «بیل بوفالینو» وکیل «جیمی هوفا» با وابستگی به باندهای تبهکاری بازی می کند و «جو پچی» نیز در نقش شخصیتی به نام «راسل بوفالینو» بازی می کند.

کمپانی «نتفلیکس» تاریخ اکران فیلم «مرد ایرلندی» را سال 2019 اعلام کرده است.

پیرمردهای دوست داشتنی سینما درکنار هم/ عکس

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972636

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم