کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
پلی‌استیشن 4 ایکس‌باکس وان اخبار بازی
نقشه و حالت جدید بخش چندنفره بازی Call Of Duty: WW2 رونمایی شد

استودیو اسلج همر گیمز از یک نقشه و یک حالت جدید چندنفره برای بازی Call Of Duty: WW2 رونمایی کرد.

زمان زیادی به انتشار بازی Call Of Duty: WW2 باقی نمانده و حال استودیو اسلج همر گیمز، توسعه دهنده بازی از محتوای جدیدی رونمایی کرده است که در تاریخ ۱۲ آبان ماه در دسترس قرار می گیرد.

مطابق آخرین اخبار بازی، استودیو اسلج همر گیمز از یک نقشه و یک حالت جدید برای بخش چندنفره بازی Call Of Duty: WW2 خبر داد که در زمان انتشار بازی در دسترس خواهند بود. حالت جدید Gridiron نام دارد و از حالت آپ لینک بازی Call of Duty: Advanced Warfare الهام گرفته شده است. این حالت به منظور تطابق با با دهه ۱۹۴۰ و جنگ جهانی دوم تغییراتی داشته است و این بار بازیکنان یک توپ فوتبال چرمی و قدیمی را حمل و تلاش می کنند تا امتیاز کسب کنند و در طرف مقابل، تیم حریف سعی می کند تا آنها را متوقف سازد.

Call Of Duty: WW2

حالت Gridiron در نقشه جدید بخش چندنفره قابل بازی خواهد بود. این نقشه به لندن زمان جنگ مربوط است و در حال حاضر نام آن مشخص نیست. گرچه به تازگی اطلاعات زیادی از طریق نسخه بتای بازی Call Of Duty: WW2 فاش شد و از این طریق می دانیم که نام این نقشه London Docks است.

Call Of Duty: WW2

هفته گذشته نیز از نقشه جدیدی با نام Carentan رونمایی شد که اولین بار در نسخه اول مجموعه بازی های ندای وظیفه وجود داشت و بر اساس اعلام سازندگان برای Call Of Duty: WWII بازسازی خواهد شد. این نقشه از زمان انتشار بازی در دسترس خواهد بود، ولی تنها دارندگان سیزن پس بازی امکان تجربه کردن آن را خواهند داشت.

بازی Call Of Duty: WWII در تاریخ ۱۲ آبان ماه (سوم نوامبر) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که سال آینده چه نسخه ای از بازی در دسترس قرار می گیرد، ولی یک تحلیل گر پیش بینی کرده است که در سال ۲۰۱۸ شاهد انتشار Black Ops 4 خواهیم بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972625

خبر فوق مربوط به رسانه زومجی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم