خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
وزیر خارجه آمریکا با اعلام این که ترامپ پایبندی ایران به برجام را رد می‌کند گفت که این به معنی خروج واشنگتن از برجام نیست.
بر اساس گزارش راشاتودی قرار است دونالد ترامپ روز جمعه ساعت 12:45 به وقت محلی واشنگتن تصمیم خود درباره پایبندی یا عدم پایبندی ایران به برجام را اعلام کند.

رسانه‌های آمریکایی و اروپایی و نیز مقامات آمریکایی از یکی دو هفته پیش درباره این‌که ترامپ احتمالا پایبندی ایران به برجام را رد خواهند کرد گزارش داده‌اند.

تیلرسون افزود: سخنان رییس‌جمهور باعث ایجاد یک موضع تقابل‌جویانه‌تری در قبال ایران خواهد بود و به وزارت خزانه‌داری این اختیار را می‌دهد تا تحریم‌های جدیدی علیه سپاه پاسداران صادر کند.

بنا بر گفته برخی مقامات و مشاوران که خواستند نام‌شان فاش نشود، ترامپ از قانونگذاران می‌خواهد تا با تصویب یک متمم یا الزامات جدید اجازه دهند تا تهران از روند کنونی برداشته شدن تحریم‌ها در قبال محدود کردن برنامه هسته‌ای خود منفعت کسب کند.

او هم‌چنین برنامه خود را برای اعمال تحریم‌ها علیه بخش‌های مختلف سپاه به وسیله تعیین این نهاد نظامی به عنوان یک سازمان تروریستی و از طریق صدور یک فرمان اجرایی اعلام خواهد کرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972623

خبر فوق مربوط به رسانه اعتدال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم