خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
هشدار هواشناسی برای باران مجدد کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارشهای باران از فردا در نوار شمالی کشور موقتا و به مدت دو روز متوقف خواهد شد، گفت: جریانات خنک شمالی و موج بارشی مجدداً از روز دوشنبه وارد کشور می‌شود و دستاورد آن باران و کاهش دما در شمال کشور خواهد بود . به گزارش افکارنیوز،

امین حسین نقشینه درباره وضعیت جوی روزهای آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته نوار شمالی کشورمان را با و کاهش نسبی دما مواجه کرده امروز نیز نوار شمالی، سواحل خزر و بخشهایی از البرز مرکزی را در برمی گیرد و این وضعیت تا فردا ادامه می یابد.

وی ادامه داد: امروز و امشب استانهای ساحلی و مناطقی از اردبیل، آذربایجان شرقی، و شمال خراسان رضوی، ارتفاعات البرز، زنجان، قزوین، تهران و سمنان با بارش باران و رگبار مواجه می شوند.

این کارشناس کشور تصریح کرد: این وضعیت فردا فقط برای استانهای گیلان، غرب مازندران وارتفاعات خراسان شمالی و شمال به وقوع می پیوندد و رفته رفته از بارش ها تا حدودی زیادی کاسته خواهد شد.

به گفته نقشینه، از عصر فردا شنبه تا دوشنبه غالب نقاط کشور با آسمانی آفتابی و جوی نسبتاً آرام مواجه خواهند شد و به غیر از شمال غرب که دچار بارشهای پراکنده می شود سایر نقاط کشور پایدار خواهند بود.

وی افزود: طی روزهای شنبه و یکشنبه دمای هوا در غالب نقاط کشور به ویژه نوار شمالی کشور دو تا چهار درجه افزایش می یابد و این روند تا عصر دوشنبه ادامه می یابد.

این کارشناس سازمان با بیان اینکه از عصر روز دوشنبه جریانات خنک شمالی و موج بارشی وارد کشور می شود، گفت: از روز دوشنبه باران و کاهش دما در سواحل جنوبی دریای خزر، استانهای اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و برخی مناطق به وقوع می پیوندد.

نقشینه، بندرعباس با 36 درجه بالای صفر را گرمترین و شهرکرد با 4 درجه زیر صفر را خنک ترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرمترین لحظات به 26 درجه بالای صفر رسید که طی 24 ساعت آینده دو درجه خنک تر می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972549

خبر فوق مربوط به رسانه افکارنيوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم