کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مدیرعامل سامسونگ به دلیل "مشکلات پیش بینی نشده" از سمت خود استعفا کرد

کئون او-هیون مدیرعامل، نایب رییس هیات مدیره و مدیر بخش قطعات کمپانی سامسونگ الکترونیکز امروز در اطلاعیه ای رسما اعلام کرد به دلیل آنچه وی مشکلات پیش بینی نشده خوانده است از سمت خود استعفا می دهد. بر اساس اطلاعیه منتشر شده این اقدام در مارس 2018 به صورت رسمی عملی خواهد شد.

کئون در نامه ای که به کارکنان بخش های مختلف سامسونگ الکترونیکز ارسال شده آورده است که "مدت ها به این تصمیم فکر کرده است و در نهایت این کار بسیار دشوار را انجام خواهد داد". وی در نامه خود آورده است که وقت آن رسیده که سامسونگ مسیری تازه را آغاز کند و مدیرانی جوان می توانند پاسخ بهتری به چالش های پیش رو به دلیل سرعت بسیار زیاد تغییر در دنیای الکترونیک داشته باشند. به نظر می رسد یکی از مصادیق آنچه در متن نامه کئون "مشکلات پیش بینی نشده" خوانده شده مربوط به دستگیر شدن یکی از مدیران رده بالای سامسونگ به دلیل فساد مالی در کشور کره جنوبی باشد. با این حال عملکرد سامسونگ در ماه های گذشته حداقل از نظر مالی مثبت ارزیابی می شود و حتی اتفاقات رخ داده برای بخش تلفن های هوشمند این شرکت نیز نتوانستند خللی در روند رو به رشد سامسونگ ایجاد کنند. حتی اخیرا نیز پیش بینی شده است که این شرکت بتواند برای دومین بازه زمانی متوالی سوددهی رکوردشکن را تجربه نماید.

کئون 64 ساله از سال 2012 مدیرعامل سامسونگ الکترونیکز بوده است و از سال 2016 نیز به سمت مدیرعامل بخش نمایشگرهای سامسونگ برگزیده شد. او در سال 1985 به این غول کره ای پیوست و در اولین گام خود بخش نیمه رساناهای سامسونگ را به مکانی شایسته رساند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972545

خبر فوق مربوط به رسانه سخت افزار می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم