کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
میثاقیان-شرایط-سپاهان-از-ما-بحرانیتر-بود-میبردیم-شاهکار-میکردیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: سپاهان در شهر خودش بازی می‌کرد و تجربه داشت و این تیم نباید انتهای جدول باشد. با تیمی بازی کردیم که انتهای جدول حق آنها نبود.

به گزارش وبسایت نود ، اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: بازی برای هر دو تیم مهم بود. سپاهان در شهر خودش بازی می‌کرد و تجربه داشت و این تیم نباید انتهای جدول باشد. با تیمی بازی کردیم که انتهای جدول حق آنها نبود.

وی افزود: گل اول را روی اشتباه دریافت کردیم و گل دوم را روی غفلت. زمانی که رفتیم گل بزنیم گل دوم را دریافت کردیم. امروز جو سختی بود شرایط برای داوری و مربیان هم سخت بود. هر دو تیم می‌خواستند ببرند. اگر ما می‌بردیم یا مساوی می‌کردیم واقعاً شاهکار بود. در این جو نمی‌توانستیم کار کنیم.

میثاقیان در ادامه خاطرنشان کرد: اگر سپاهان این بازی را می‌باخت و یا مساوی می‌کرد شرایط برایش سخت می‌شد. ما تیم جوانی داریم و فکر می‌کنم شرایط برای ما بهتر خواهد شد البته سختی کار و چالش‌هایی وجود دارد که کار من هم همین است. چندین سال خدا کمک کرده با این شرایط کار کرده و موفق شده‌ام. ما می جنگیم که بالا بیاییم.

سرمربی سیاه‌جامگان با اشاره به اینکه بازیکنانش بازی خوبی را ارائه کردند، یادآور شد: با این شرایط سپاهان، خوب بازی کردیم اما با غفلت گل خوردیم. من به سپاهان تبریک می‌گویم این تیم همیشه جزو بهترین‌های ایران بوده است. شرایط هر دو تیم هم در جدول مساوی بود.

وی در پاسخ به این سؤال که زمانی که شما گل اول را دریافت کردید این همت در بازیکنان سیاه‌جامگان وجود نداشت که گلی را به ثمر برسانند عنوان کرد: با تیم سپاهانی بازی کردیم که شرایطش از ما بحرانی‌تر بود ما تیم جوانی داریم و دو بازیکنمان برای اولین بار است که در لیگ بازی می‌کردند. چالش داریم اما فوتبال همین است. از این چالش‌ها و دردسرها زیاد دیده‌ام.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972525

خبر فوق مربوط به رسانه برنامه نود می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم