کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
زهره حسین زادگان گفت: امسال ققنوس با 100 عنوان کتاب در این نمایشگاه شرکت کرده‌‌ایم و درحال بستن قرارداد با ناشران فرانسوی هستیم.زهره حسین زادگان، مدیر بخش کودک و نوجوان انتشارات که در نمایشگاه فرانکفورت حضور دارد، در گفت وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، درباره برنامه های این انتشارات در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت گفت: امسال ققنوس با 100 عنوان کتاب شامل 8 عنوان کتاب کودک و نوجوان و 92 عنوان کتاب بزرگسال در این نمایشگاه شرکت کرده است و غرفه ای در غرفه ملی ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت دارد.

وی درباره فعالیت های انشارات ققنوس در این نمایشگاه توضیح داد: کار خاصی که امسال انجام دادیم، تهیه کاتالوگی شامل خلاصه ای از کتاب هایی که با خودمان آورده ایم همراه با معرفی نویسندگان به زبان انگلیسی و همچنین تهیه برچسب هایی برای هر کتاب شامل معرفی نویسنده و خلاصه ای از متن کتاب که اولین بار است در این نمایشگاه عرضه می شود.

حسین زادگان در ادامه به مذاکرات انتشارات ققنوس با سایر ناشران اشاره کرد و گفت: امسال با ناشران ترک، ناشری از لبنان و ناشرانی از کشور فرانسه صحبت کردیم و کاتالوگمان را در اختیارشان قرار دادیم. همچنین کار مهم دیگری که انجام دادیم موافقتی بود که توانستیم با ناشر فرانسوی داشته باشیم درباره چهار اثر از رومن پورتولاس ازجمله «مرتاز»، «تابستان بدون فیس بوک» و دو اثر دیگر که به زودی قرارداد آن بسته می شود.

این ناشر گفت: علاوه بر این تلاش می کنیم با ناشر آمریکایی «دابل دی» صحبت کنیم و همینطور با ناشر فرانسوی به نام «اکتس سود» که سال گذشته در نمایشگاه فرانکفورت قرارداد کتاب «مورسو» نوشته داوود کمال را با آن بسته بودیم امسال هم می خواهیم برای کتابی از ماتیاس اِنارد قرارداد ببندیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972498

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری کتاب می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم