خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

با پایان تدوین «موریانه» به کارگردانی مسعود حاتمی، این اثر وارد مرحله صداگذاری شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تدوین «موریانه» به کارگردانی مسعود حاتمی و تهیه کنندگی سیدغلامرضا موسوی که همزمان با آغاز فیلمبرداری آن شروع شده بود به پایان رسید و این فیلم وارد مرحله صداگذاری شد.

مسعود حاتمی و حمید نجفی راد تدوین این فیلم را برعهده داشتند و صداگذاری آن را حسین قورچیان آغاز کرده است، همچنین حمیدرضا فطوره چیان نیز در استودیو ضد نور مراحل تصحیح رنگ و نور فیلم را انجام می دهد. تولید فیلم سینمایی «موریانه» به گفته دست اندرکاران این فیلم به دلیل فرم خاص و ویژه آن بسیار متفاوت از دیگر فیلم های سینمایی است.

«موریانه» در ایران و ارمنستان در دو فصل زمستان و تابستان طی پنج روز فیلمبرداری شده است. مریم مقدم و بهتاش صناعی ها بازیگران اصلی «موریانه» هستند و سیاوش چراغی پور، نهال دشتی، پاشا جمالی، خورشید چراغی پور و سوده ازقندی گروه بازیگران این فیلم را تشکیل می دهند.

سایر عوامل «موریانه» عبارتند از: مجید برزگر (مشاور کارگردان)، محمد حدادی (مدیر فیلمبرداری)، مسعود حاتمی و حمید نجفی راد (تدوین)، حسین قورچیان (صداگذار)، علی علوی (صدابردار)، آرش انتظامی (موسیقی)، سمانه کاوندی، احمد مکاری، نیما میرزایی، رها امیرفضلی (گروه کارگردانی)، سعید گودرزی و مرتضی فرهادی (گروه فیلمبرداری)، سیروس میرزایی (تدارکات)، شاهین دانشفر (عکاس)، علی شهیدی (مدیر تولید ایران)، لرنیک آرتزیان (مدیر تولید ارمنستان) و میلاد حاتمی و سارا صبوری (گروه کارگردانی ارمنستان).

58242

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972490

خبر فوق مربوط به رسانه خبر آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم