خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
 هاینکس: وقتی ۸۰ ساله شوم جای یواخیم لو در تیم ملی آلمان را خواهم گرفت!  سرمربی باواریایی‌ها در اولین گام پس از بازگشتش به بایرن مونیخ قصد دارد خط دفاعی این تیم را استحکام ببخشد. به گزارش ،

، یوپ هاینکس که به تازگی جانشین کارلو آنچلوتی در شد و تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت، در آستانه فردای (شنبه) تیمش برابر فرایبورگ در هفته هشتم بوندس لیگای گفت: سن برای من مهم نیست، بلکه آمادگی، حرفه ای گری و انگیزه برای من اهمیت دارد. ذهن ها اغلب از پاها مهمتر هستند. (با حالتی شوخی) فکر می کنم وقتی 80 ساله شوم جای یواخیم لو در آلمان را خواهم گرفت.

هاینکس که پس از اعلام در سال 2013، اولین تجربه اش را پس از بازگشت به عرصه مربیگری با بایرن خواهد داشت، افزود: هفته پرکاری را داشتیم و من هم پس از مدت ها به سرمربیگری بازگشتم، اما می دانستم که باید چه کار کنم. همه از جو موجود در تیم راضی بودند و بازیکنان دوباره از تمرین کردن لذت بردند، اما کار زیادی برای انجام دادن در پیش داریم و باید سخت تلاش کنیم. باید با بیشتری بازی کنیم.

وی ادامه داد: در سه بازی اخیر بایرن هفت گل دریافت کرده که این زیاد است. برای من خیلی مهم است که تیم در خط دفاعی ثبات لازم را داشته باشد و تمامی بازیکنان در کارهای دفاعی شرکت داشته باشند.

سرمربی 72 ساله باواریایی ها در مورد هافبک کلمبیایی خود که شایعه شده در ماه ژانویه از این تیم جدا خواهد شد، خاطرنشان کرد: خامس پسر خوبی است، اما وقتی از یک فرهنگ به فرهنگ دیگر می روید، کارتان را باید از صفر شروع کنید. من مراقب خامس خواهم بود و فکر می کنم او در ادامه کمک زیادی به ما خواهد کرد.

هاینکس در پایان در خصوص هافبک شیلیایی خود که در بازی های رده ملی دچار آسیب دیدگی جزئی شده، گفت: ویدال از ناحیه عضلانی دچار آسیب دیدگی جزئی شده و فردا بازی نخواهد کرد. من مربی ای نیستم که در این موارد ریسک کنم و بازیکنانم را به خطر بیندازم. آرتور بازیکن مهمی برای ماست.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972475

خبر فوق مربوط به رسانه فرتاک ورزشی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم