خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
پک جدید گیاهی ضد ریزش مو با مجوز رسمی از نهادهای مربوطه در ایران تولید شد.به گزارش بلاغ، پک جدید ضد ریزش مو، ریزش مو های غیر طبیعی را قطع می کند و از آنجا که پایه شامپو و تونیک تولیدی گیاهی است، برای تمام مو ها از هر نوع و جنسی مناسب است.

مکانیسم عمل این محصول به گونه ای است که عملکرد غدد چربی اطراف ریشه مو را کنترل کرده و به دلیل فرمولاسیون ویژه خود از ریزش مو ها جلوگیری نموده و موجب رویش مجدد مو ها می شود و تونیک موجود در این پک نیز موجب استحکام و تقویت ریشه مو ها شده و با اثربخشی ویژه خود از ریزش غیر طبیعی مو ها جلوگیری نموده و از ابتدای دوره استفاده موجب رویش مو های از دست رفته می شود.

عصاره های گیاهی رزماری، نخل اره ای و پروتئین هیدرولیز شده برنج، مورد، جینسینگ، اویشن و کمپلکس پروتئینی از ترکیبات موثر این شامپو ضد ریزش مو است.
تولید جدیدترین شامپو ضد ریزش مو ی مجوزدار در ایران

مصرف همزمان تونیک و شامپو موجب تقویت فولیکول مو از طریق افزایش جریان خون مویرگی و در نتیجه افزایش اکسیژن رسانی به همراه مواد مغذی مورد نیاز برای استحکام مو شده بدین ترتیب که فاز رشد مو (آناژن) را طولانی تر و فاز خفتگی مو ها (تلوژن) را کوتاه تر می کند.

به عبارتی دیگر، استفاده از این محصول، به گونه ای است که چربی پوست سر را به حد نرمال می رساند و ریزش مو ها نیز متوقف می شود، و پس از آن استفاده از تونیک باعث تقویت ریشه و ساقه مو شده و باعث می شود که ریزش موی غیر طبیعی قطع شود و ما شاهد رویش مو های جدی از همان مال اول باشیم.

همچنین این بسته با تاثیر بر روی گیرنده های هرمونی مجاور ریشه مو و افزایش جریان خون مویرگی در ناحیه ریشه و تنظیم چربی اضافی سر که موجب ریزش مو می گردد، باعث رشد مو های جدید می شود.

افزایش استحکام ساقه مو، تحریک رشد مو های جدید، افزایش مقاومت مو با تقویت گردش خون پوست سر، افزایش تراکم فولیکول های پوست سر و از بین بردن چربی مازاد پوست سر از جمله خواص و مزایای این محصول جدید است.

این محصول نفیس و جدید به سفارش انحصاری شرکت ۵۰۴۰ و مطابق با آخرین فن آوری روز دنیا تولید شده و هیچ گونه عوارضی ندارد، تمام مجوز های لازم از سازمان بهداشت و غذا و دارو دارد و با شماره مجوز ۵۶/ظ/۲۱۵۵ و ۵۶/ظ/۲۱۵۵ در بازار ایران عرضه می شود.

شرکت ۵۰۴۰ توانسته است گواهی علمی حمایت از حقوق مصرف کننده، گواهی انجمن کیفیت ایران، لوح مشتری مداری و حقوق مصرف کننده، کسب تندیس برند برتر ایرانی، تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده و ... را دریافت نماید. کیفیت بالای این پک نیز باعث شده که با گارانتی صد درصد مرجوعی همراه باشد، بدین معنی که اگر خرید کردید و به هردلیلی از این محصول راضی نبودید، حتی اگر مصرف کرده باشید، امکان بازگرداندن آن و پس گرفتن وجه پرداختی برای مشتریان وجود دارد.

مزایای این محصول نسبت به محصولات مشابه ضد ریزش مو در بازار داخل ایران، کاملا گیاهی بودن، گارانتی مرجوعی صد درصد و کیفیت بالای آن، مواد اولیه با بالاترین کیفیت و همچنین تبلیغات این محصولات در رسانه های رسمی و صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران است.

پک جدید ضد ریزش مو، بسته تولیدی برای مدت زمان چهار ماه است و یک دوره برای درمان ریزش مو کافی است

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972463

خبر فوق مربوط به رسانه بلاغ می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم