کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
بازدید از اماکن ورزشی نیشابور

در ادامه سفر تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به نیشابور از سالن ها و اماکن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور بازدید به عمل آمد.

به گزارش مفدا، در ادامه سفر تیم اعزامی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به نیشابور روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه خانم اکرم حبیب لو کارشناس تربیت بدنی وزارت بهداشت از سالن ها و اماکن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور بازدید به عمل آمد.

خانم حبیب لو طی این بازدید دو ساعته که به همراه مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور انجام شد، از سالن های ورزشی دانشگاه و همچنین فضاهای ورزشی خوابگاه های دانشگاه دیدن کرد.

بازدید از سالن والیبال، استخر شنا، سالن بسکتبال و فوتسال، سالن فوتبال دستی و تنیس روی میز از جمله دیدارهایی بود که در طول سفر یک روزه تیم اعزامی به نیشابور انجام شد.

اکرم حبیب لو، در جریان این بازدید، در خصوص نیازهای ورزشی دانشجویان با مسئولان تربیت بدنی دانشگاه به بحث و گفت و گو نشست و بر لزوم توسعه ورزش و فعالیت های تربیت بدنی در میان دانشجویان و همچنین گسترش فضاهای ورزشی در این دانشگاه تاکید کرد.

وی با ابراز رضایت از امکانات و تجهیزات ورزشی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی نیشابور، گفت: خوشبختانه امکانات و فضاهای ورزشی برای دانشجویان این دانشگاه قابل قبول است اما باز هم باید تلاش شود این امکانات در حد وسیع تری گسترش یابد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972303

خبر فوق مربوط به رسانه مفدا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم