خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
موسس سیانوژن برای کار بر روی هدست آکیلس گو به فیسبوک پیوست

بنیان گذار سیانوژن مدتی پیش برای کار در پروژه ساخت هدست آکیولس گو ( Go) به شرکت فیسبوک پیوسته است.

در رویداد آکیولس کانکت (Oculus ) که در شهر سن خوزه ایالت کالیفرنیا برگزار شد، تیم فیسبوک چندین معرفی بزرگ را انجام دادند که شامل کاهش قیمت هدست آکیولس ریفت () به 399 دلار و معرفی ویژگی های جدید برای پلتفرم نوپا آکیولس می شود.

یکی از سخت افزار جالب معرفی شده در این رویداد هدست آکیولس گو است که انتظار می رود سال 2018 برای عرضه ی عمومی در دسترس قرار گیرد. در توضیحاتی که برای این هدست در رویداد فوق گفته شده، آمده است که:

این هدست به هیچ تلفن همراه و یا کابلی برای اتصال به رایانه های شخصی نیاز ندارد. [این دستگاه] می تواند فیلم پخش کند، اجرا کند و به شما برای ملاقات با دوستان تان کمک کند. [آکیولس گو] به لطف جنس بدنه اش وزن کمی دارد و ظاهرا بهترین وضوح بصری را در بین دیگر دستگاه های واقعیت مجازی ارائه می کند. [این مهم] به لطف لنزهای جدید و نمایشگر ال سی دی فست سوییچ (Fast-Switch) با وضوح به تحقق رسیده است.

نکته ی حائز اهمیت دیگر، پیوستن بنیان گذار سیانوژن، یعنی استیو کاندیک به فیسبوک است. او در صفحه ی شخصی خود در فیسبوک این موضوع را بیان کرده و از کار بر روی پروژه ساخت آکیولس گو خبر داده است. پس از اینکه سیانوژن به پایان راه خود رسید، استیو کاندیک برای مدتی در جایی فعالیت نمی کرد تا اینکه در مارس 2017 برای ملحق شدن به تیم سازنده ی آکیولس گو، به فیسبوک پیوست.

پس از ورشکستگی سیانوژن، اکنون بروزرسانی های این رام تحت نام لینیج (Lineage) منتشر می شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972294

خبر فوق مربوط به رسانه زومیت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم