خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، تاکید کرد که ماریو مانژوکیچ، مهاجم تیمش، از صحبت در مورد مصدومیتش عصبانی می شود و از خبرنگاران خواست در این مورد از او سوال نکنند.

به گزارش "ورزش سه"، مانژوکیچ در اردوی تیم ملی کرواسی از ناحیه قوزک پا مصدوم شد اما علی رغم این آسیب دیدگی، در پیروزی 2-0 تیمش مقابل اوکراین به میدان رفت. اکنون آلگری تاکید کرد که این بازیکن می خواهد در دیدار این هفته مقابل لاتزیو به میدان برود و علاقه ای به صحبت در مورد مصدومیتش ندارد.

او به خبرنگاران گفت:" نه، به مانژوکیچ نگویید که مصدوم است و اینکه دچار ضرب دیدگی شده است. اگر این کار را بکنید، او عصبانی می شود.

او برگشته و شرایط خوبی دارد. فکر نمی کنم او در اردوی کرواسی مشکل جدی ای پیدا کرده باشد. او می تواند بازی کند. او خیلی خوب تمرین کرد."

آلگری همچنین در مورد گونسالو ایگواین که در دو دیدار اخیر یووه موفق به گلزنی شد، گفت:" ایگواین ماه خوبی خواهد داشت. او بسیار باانگیزه است و در شرایط فوق العاده ای است. او می خواهد در جام جهانی بازی کند و برای رسیدن به این هدف، باید فصل خوبی داشته باشد."

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972264

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش سه می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم