کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا، ؛حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نمازهای جمعه این شهربا اشاره به خنثی شدن توطئه های منطقه ای دشمنان اسلام توسط سپاه، اظهارکرد: آمریکا ۴۰ سال در برابر جمهوری اسلامی ایران طعم تلخ شکست را چشیده است و امروز با تحریم سپاه که به مثابه فرزند مردم است، نمی تواند مردم ایران را تروریست بخواند.
وی با بیان اینکه امروز عشق به سپاه در بین همه کشورهایی که سپاه برای دفاع از مردم به آن قدم گذاشته است، بیش از پیش شده است، تاکید کرد: سپاه هر کجا قدم می گذارد امنیت و آرامش را برای مردم آن کشورها به ارمغان آورده است.
امام جمعه شهر بادرود از توابع شهرستان نطنز نیزدر خطبه های نماز جمعه گفت: ملت بزرگ ایران همواره سپاه پاسداران را به عنوان یک نهاد امنیت ساز و حافظ آرامش در قلوب خود جای داده است.
حجت الاسلام علیرضا قاسمی با بیان این که شکست مفتضحانه آمریکا در منطقه برای دوست و دشمن جمهوری اسلامی قابل درک شد است، افزود: استیصال سران این کشور باعث شده تا آنها در اقدامی غیرقابل پذیرش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که حافظ منافع و آرمان ها بوده است را در فهرست تروریستها قرار دهد.
7430/6136 * خبرنگار: رحمت الله کاملی بادی - انتشار دهنده : عمادی

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972258

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم