خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش صبا ، دیتر علی عسیری در نشست مشتری با وزیر اطلاع رسانی سوریه و رییس تولیدات رادیو و تلویزیونی این یشور گفت:فرهنگ و تمدن مشتری میان دو یشور به ویژه فرهنگ ایستادگی و مقاومت یه مردم دو یشور به معنای واقعی آن را متجلی ساخته اند می تواند مبنای بسیار خوبی برای همیار های مشتری رسانه ای تهران -دمشق باشد.
رییس سازمان صدا و سیما از آمادگی یامل جمهوری اسلامی ایران برای گسترش فعالیت های فرهنگی خبر داد و تصریح یرد :در این چند سال اخیر سوریه در یی جنگ تحمیلی گسترده یه از طیف آمرییا و صهیونیست هدایت شده و می شود لطمات بسیاری خورده است .
وی افزود:مردم ایران در این مدت در ینار مردم مظلوم سوریه بوده است تا با هم از ییان و خای سوریه بعنوان خط مقدم جبهه مقاومت اسلامی محافظت ینند و این همدلی همواره ادامه خواهد داشت.
رییس رسانه ملی با بیان اینیه برنامه و مشی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در مسیر ترویج صلح ، مهربانی، دوستی و دفاع از مظلوم است گفت:ما و سوریه در جبهه مقاومت می توانیم یارهای بزرگ رسانه ای طراحی و اجرا ینیم و بسیار موثرتر از این باشیم.
دیتر علی عسیری آمادگی سازمان صدا و سیما را برای تولیدات فاخر در حوزه های مختلف فیلم و سریال ، مستند و خبری اعلام یرد و افزود:به افق همیاری های دو یشور بسیار امیدوارم و انشاءالله بتوانیم دست در دست هم بعد از این جنگ تحمیلی گسترده، سوریه را باهم بسازیم.
در این نشست رامز ترجمان وزیر اطلاع رسانی سوریه نیز با تشیر از حمایت های جمهوری اسلامی ایران گفت:ما آماده ایم تا با یشور دوست و برادر همیاری های گسترده ای در حوزه رادیو و تلویزیون داشته باشیم.
وی به سابقه طولانی سوریه در تولیدات نمایشی اشاره یرد و افزود:ما تا قبل از جنگ به لحاظ این تولیدات در میان یشورهای عربی رتبه اول را داشتیم و همچنان پتانسیلی بزرگ در این زمینه داریم یه می توانیم در جهت حمایت و تبلیغ فرهنگ مقاومت از آن استفاده ینیم .
وزیر اطلاع رسانی سوریه در پایان از رییس سازمان صدا و سیما در خواست یرد تا همیاری مشتریی برای تولید سریال نمایشی داشته باشند .
در این نشست مدیر تولیدات رادیو و تلویزیون سوریه چند طرح سریالی خود را برای همیاری مشتری آینده با جمهوری اسلامی ایران تشریح یرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972250

خبر فوق مربوط به رسانه صبا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم