کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
روز چهارشنبه (11 اکتبر / 19 مهر) دولت آلمان اعلام کرد که تولید ناخالص ملی در سال جاری میلادی (2017) دو درصد و در سال آینده ...
افزایش مجدد رشد اقتصادی آلمان

روز چهارشنبه (11 اکتبر / 19 مهر) دولت آلمان اعلام کرد که تولید ناخالص ملی در سال جاری میلادی (2017) دو درصد و در سال آینده 1.9 درصد خواهد بود.

دولت آلمان در "پیش بینی بهاره" خود میزان رشد تولید ناخالص ملی را برای سال جاری 1.5 درصد و برای سال آینده 1.6 درصد برآورد کرده بود.

بریگیته تسیپریس، وزیر اقتصاد آلمان، در جمع خبرنگاران گفت: «وضعیت اقتصاد آلمان خوب است». او تاکید کرد که دولت جدید آلمان هم باید این روند مثبت را ادامه دهد.

خانم تسیپریس اظهار داشت که رشد اقتصادی آلمان در حد قابل توجهی رشد کرده و در سال های آینده نیز تغییری دراین وضعیت به وجود نخواهد آمد. به همین دلیل میزان سرمایه گذاری شخصی در این کشور افزایش چشمگیری یافته است.

کاهش درصد بیکاری و مصرف بیشتر

دولت آلمان پیش بینی می کند که پیامدهای روند فعلی، کاهش درصد بیکاری، افزایش دستمزدها و رشد مصرف کالاهای داخلی و وارداتی خواهد بود. دولت همچنین اطمینان دارد که با بهبود اقتصاد کشورهای دیگر، صادرات آلمان افزایش و در مقابل واردات این کشور کاهش خواهد یافت. در ژوئن سال جاری بانک مرکزی آلمان اعلام کرد که مجموع دارایی های شخصی شهروندان این کشور به سطح بی سابقه 5 هزار و 676 میلیارد یورو رسیده است. این دارایی ها عبارتند از پول نقد، سپرده های بانکی و اوراق بهادار.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972188

خبر فوق مربوط به رسانه ایران جیب می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم