کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
  •  دخالت آشکار رژیم صهیونیستی در امور داخلی فلسطین
جنبش حماس اعلام کرد، شرط های چهارگانه تل آویو برای پذیرش توافقنامه آشتی ملی فلسطین، مداخله آشکار در مسایل داخلی فلسطین است.

به گزارش پارس تودی، «عبد اللطیف القانوع» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) پنجشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد، شرط های رژیم صهیونیستی برای پذیرش توافقنامه آشتی ملی فلسطین، هرگز پذیرفتنی نیست.

دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد، پایبندی به شروط کمیته چهارجانبه بین المللی ( روسیه، آمریکا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل )، خلع سلاح حماس، توقف حفر تونل و ساخت موشک و آزادی صهیونیست های اسیر در باریکه غزه ، چهار شرط موافقت با توافقنامه آشتی ملی فلسطینیان است.

القانوع تاکید کرد، با اراده قوی و با اتحاد و یکپارچگی ملی با رژیم صهیونیستی مقابله می کنیم و اتحاد و همدلی فلسطینیان به تضعیف این رژیم منجر خواهد شد.

«صلاح بردویل» عضو جنبش حماس روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر غزه اعلام کرد که اولین پروتکل اجرای توافقنامه آشتی ملی که مربوط به فراهم شدن شرایط فعالیت دولت در غزه است، به امضا رسیده است.118/112

بیشتر بخوانید:

حماس حمله هوایی رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کرد

واکنش حماس به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی در غزه

حماس: فلسطینیان به مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی پایبندند

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972155

خبر فوق مربوط به رسانه پارس تودی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم