خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
ایران نامزد جدی میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال است

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: جمهوری اسلامی ایران نامزد نخست میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در سال 2018 است.

به گزارش پارس نیوز،

محمدرضا داورزنی درباره نشست دپارتمان لیگ ملت های که شب گذشته در پاریس برگزار شد، گفت: یکی از مصوبه های این نشست تغییر نام «لیگ جهانی» به «لیگ ملت های والیبال» است که از سال 2018 در دو گروه برگزار می شود.
وی تصریح کرد: در هر گروه و مردان 16 تیم در سطح یک این رقابت ها شرکت می کنند که در گروه و در هفت سال آینده 12 تیم از جمله ثابت هستند و چهار تیم متغیر خواهند بود.
سرپرست فدراسیون والیبال ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال ادامه داد: به عنوان نامزد مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال سال 2018 نیز معرفی شده که نامزد نخست کسب این میزبانی نیز محسوب می شود.
وی ادامه داد: مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال 2018 مردان با حضور 16 تیم در مدت پنج هفته برگزار می شود که ایران در هفته پنجم دور مقدماتی نیز میزبان سه تیم ایران ها در تهران است.
داورزنی درباره تیم های شرکت کننده در رقابت های مردان گفت: تیم های برزیل، ایران، چین، ایتالیا، لهستان، صربستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، آلمان، و حضورشان در این رقابت ها برای هفت سال آینده از سوی فدراسیون جهانی تضمین شده است و تیم های استرالیا، کره جنوبی، و در رقابت های 2018 شرکت می کنند و چهار تیم متغیر این رقابت ها در گروه هستند.
وی در پایان گفت: فدراسیون جهانی والیبال به صورت آنلاین بلیت فروشی لیگ ملت های والیبال را در همه کشورهای حاضر در این رقابت ها رصد می کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972151

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم