خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: برگزاری و کیفیت جشنواره قرآنی «مدهامتان» نشان از موفقیت این دوره از مسابقات و ملموس بودن آن در شور و علاقه حضور نوجوانان و جوانان دارد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری هر یک از مسابقه های قرآنی یک حرکت فرهنگی را نوید می دهد و مشارکت در آن نیز نشان از شور و علاقه نسل جوان است، تصریح کرد: آنچه جبهه فرهنگی را تقویت می کند توجه به حضور نوجوانان و جوانان در مسابقات قرآنی است.

طاهری با یادآوری این مطلب که تشویق و ترغیب خانواده ها برای حضور فرزندان آینده آنها را در زمینه اخلاقی تضمین می کند، افزود: ریشه خوش اخلاقی و دوری از انحراف ها را باید در تربیت صحیح خانواده ها دید و والدین نقش اساسی در حضور فرزندان در مساجد دارد.

معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان این مطلب که مفاهیم قرآن کریم بشریت را به سمت نیکی و اخلالق نیک دعوت می کند، عنوان کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان پایگاه فرهنگی و تربیتی در محلات حضور فعال دارند و خانواده در تشویق فرزندان خود برای حضور در این مراکز بسیار مهم و ضروری است.

پایان پیام/365
ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972127

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم