کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: اگر امنیت به خوبی انجام شود اقتصاد رونق پیدا می کند و اگر اقتصاد رونق پیدا کند باعث تولید،اشتغال و کاهش بیکاری و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.

به گزارش ؛ سردار قادر کریمی، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار سیمای مه ولات اظهار داشت: بزرگ ترین نعمت در هرکجا جهان امنیت است و امنیت محصول کار گروهی است که هیچ کس نمی تواند به تنهایی امنیت را برقرار کند.

سردار کریمی خاطر نشان کرد: امروز اگر در شهرستان مه ولات از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستید مطمئن باشید به خاطر مشارکتی که خودتان در امنیت دارید و به خاطر صمیمیتی است که در اعضای شورای تأمین وجود دارد.

وی افزود: امنیت زنجیره های مختلفی دارد و اگر این زنجیره ها به هم وصل شوند محصول و تولید آن امنیت خواهد بود و نیروی انتظامی مسئولیت پایداری امنیت و تثبیت امنیت را به عهده دارد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی یادآور شد: اگر امنیت به خوبی انجام شود اقتصاد رونق پیدا می کند و اگر اقتصاد رونق پیدا کند باعث تولید،اشتغال و کاهش بیکاری و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد امیدواریم هم امنیت و هم اقتصاد هردو در کنار هم برکتی برای نظام جمهوری و مردم ولایت مدار خراسان رضوی و شهرستان مه ولات باشد.

سردار کریمی افزود: موضوع امنیت و تولید امنیت یک کار گروهی است و بر مبنای همین با توجه تعاملاتی که با شورای تأمین و مردم داریم و مشارکت های اجتماعی که مردم در بحث تولید امنیت همکاری می کنند.

وی با اشاره به شش ماه گذشته در مورد امنیت در استان مشکل به خصوصی نداشته ایم یادآور شد: خوشبختانه در شش ماه گذشته استان خراسان رضوی موردی در بحث امنیتی نداشته ایم و تلاشمان بر این بوده بتوانند همکاران ما در مأموریت امنیت اشراف پیدا نمایند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی اظهار داشت: اولین اقدامی که ما برای تأمین امنیت مردم و ارتقای امنیت مردم داریم در کلانتری ها و پاسگاه ها اقدامات خوبی انجام داده ایم.

سردار کریمی افزود: ما در بخش پیشگیری گشت ها را تقویت کرده ایم و در بخش اطلاعاتی اشراف اطلاعاتی نسبت به موضوعات داریم و در بخش استفاده از تجهیزات و فناوری به ویژه در شهرهای بزرگ مثل مشهد مقدس ما به عنوان یک شهر هوشمند آن را قلمداد کرده ایم و توانسته ایم ابزار و تجهیزات و امکانات اثرگذار در تأمین امنیت و ارتقاء امنیت باشد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی بابیان برنامه های در آینده در استان خراسان رضوی اجرایی خواهد شد،گفت: اولین برنامه نیمه دوم 96 استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های مردمی و مشارکت مردم در موضوع امنیت همان طور که شعار هفته نیروی انتظامی "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه" است سعی کردیم پلیس برای امنیت با مشارکت مردم انجام شود.

سردار کریمی با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر در استان خراسان رضوی افزود: با تقویت پلیس مبارزه با مواد مخدر در 6 ماه گذشته به ویژه در ورودی های به شهرهای استان خراسان رضوی که خودش باعث شده در سال گذشته افزایش کشفیات و حتی شناسایی شبکه های ترانزیتی مواد مخدر را داشته باشیم.

وی در خصوص پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تصریح کرد: برای کنترل اتباع خارجی شناسایی و افرادی که نیاز به ساماندهی است ساماندهی می شوند و آن هایی که نیاز به ترد هستند حتماً با هماهنگی دستگاه های قضایی و شورای تأمین اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

کریمی افزود: همه این کارها تبلورش در مشارکت مردم و دستگاه های اثرگذار در بخش امنیت است،ولی مردم نیروی انتظامی را به عنوان متولی امنیت می شناسند و ماهم سعی کرده ایم بر اساس احترام به خواسته مردم به صورت پررنگ در سطح شهرستان ها بخصوص در مرکز استان حضور پیدا کنیم.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی در مه ولات خاطرنشان کرد: تا چند ماه آینده تجهیزات نیروی انتظامی در بحث امنیت،گشت های نیروی انتظامی،فوریت های پلیسی 110 و گشت های انتظامی اثرگذار در امنیت بهتر خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972126

خبر فوق مربوط به رسانه دانا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم