خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش «دی اسپورت»؛ مجید نامجومطلق در مورد شرایط تیم ملی و شانس صعود ایران به مرحله حذفی جام جهانی 2018 گفت: در فوتبال بایدی وجود ندارد و حتی در سال های قبل دیده ایم که قهرمان جام جهانی نتوانسته است در دوره بعدی حتی از گروهش صعود کند. همین چیزهاست که فوتبال را جذاب می کند. همین چند روز پیش کمتر کسی تصور می کرد که تیم نوجوانان ایران چهار گل به آلمان بزند، اما این اتفاق افتاد که نشان دهنده غیرقابل پیش بینی بودن فوتبال است.

وی ادامه داد: من اعتقاد دارم که تیم خوبی داریم، چون بدون شکست راهی جام جهانی شدیم و مقتدرانه صعود کردیم. این به خاطر نقش مهم کی روش است و البته بازیکنان هم عملکرد خوبی داشته اند. نمی خواهم به ایرادهای تیم ملی اشاره کنم، ما تیمی داریم که مردم واقعاً دوسش دارند و این بسیار مهم است.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان افزود: این مسئله باعث شده است که توقعات مردم بالاتر برود و انتظار هواداران تیم ملی مثل دوره های قبل نباشد. اینکه به مرحله حذفی جام جهانی صعود کنیم بستگی به قرعه ای دارد که با آن مواجه می شویم و باید دید چه شرایطی ایجاد خواهد شد.

نامجومطلق در پاسخ به این پرسش که «بهتر است ایران در بین تیم های سید اول با کدام تیم هم گروه شود؟»، گفت: فکر می کنم هم گروهی با روسیه بهتر باشد، چون ما با این تیم بازی کردیم و سبک بازی آنها طوری است که می توانیم از پس شان بربیاییم. البته این را هم باید در نظر بگیریم که روسیه در دیدار قبلی تعدادی از بازیکنان اصلی اش را در اختیار نداشت، اما با این وجود بازهم در بین دیگر تیم های سید یک حریف آسان تری برای ماست.


لینک کوتاه: betanews.ir/n/972010

خبر فوق مربوط به رسانه دی اسپورت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم