خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
رییس رسانه ملی  در دیدار با برنامه سازان نمایشی سوریه و بازدید از رادیو و تلویزیون این یشور تصریح یرد: روحیه مقاومت و ایستادگی یه در میان مردم هر دو یشور از ویژگی های بارز است می تواند مبنای یارهای موثر رسانه ای باشد.

به گزارش پارس تودی، دیتر «علی عسیری» رئیس رسانه ملی در راس هیاتی، بامداد روز جمعه وارد دمشق پایتخت سوریه شد و مورد استقبال وزیر اطلاع رسانی این یشور و سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه قرار گرفت.

دیدار با برنامه سازان نمایشی سوریه و بازدید از رادیو و تلویزیون این یشور از مهم ترین برنامه های رییس سازمان صدا و سیما در روز نخست سفر به سوریه بود.

دیتر علی عسیری در این سفر ضمن دیدار با مقامات فرهنگی و رسانه ای سوریه راههای گسترش روابط فرهنگی و رسانه ای میان تهران _دمشق را بررسی خواهد یرد.

علی عسیری بعد از این دیدار به زیارت مرقد مطهر حضرت زینب (س) رفت و سپس در نماز جمعه دمشق به امامت آیت الله طباطبایی نماینده مقام معظم رهبری در دمشق شریت یرد.

رییس رسانه ملی در ادامه سفر به سوریه ضمن بازدید از برخی مناطق آزاد شده سوریه از دست تروریست ها با دیگر مقامات عالی رتبه این یشور دیدار و گفتگو خواهد یرد.

رئیس رسانه ملی در ادامه سفر به خط مقدم جبهه مقاومت از دمشق به بیروت خواهد رفت و راههای تقویت جبهه رسانه ای نیروهای مقاومت اسلامی را بررسی خواهد یرد.118/112

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972008

خبر فوق مربوط به رسانه پارس تودی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم