خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اسرافیل؛ روایتی از عشق در بستری کاملا شرقی، در بخش "love" جشنواره ی لندن

فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده در بخش رسمى شصت و یکمین فستیوال فیلم لندن BFI به نمایش درآمد.

به گزارش پارس نیوز،

این فیلم که نخستین تجربه تهیه کنندگی مستانه مهاجر است، در روز دهم اکتبر در سینما Curzon و یازدهم اکتبر در سینما VUE West End که از سینماهای معروف و شناخته شده هستند به نمایش درآمد.

این فیلم در بخش love فستیوال فیلم لندن ۲۰۱۷ حضور داشت و در هر دو نمایش، با اقبال مخاطبان روبرو شد.در این نمایش ها، مستانه مهاجر تهیه کننده فیلم به عنوان نماینده عوامل حضور داشت و توضیحاتی را درباره آیدا پناهنده و عاشقانه ای که در بستر «اسرافیل» روایت می شود، بیان کرد.

مهاجر در معرفی فیلم و درباره همکاری اش با پناهنده گفت: برای من کار کردن در کنار آیدا پناهنده خیلی لذت بخش بود. سختی ای که در مسیر برای من وجود داشت، همان سختی های کار بود. برای من شرایط و مسائلی پیش نیامد که بگویم چون زن هستم با این اتفاق ها روبرو شده ام.

نوع روایت در بستری کاملا شرقی، از مهمترین مواردی بوده که پس از نمایش «اسرافیل» به آن اشاره شده است.همچنین هدی زین العابدین نیز در نمایش های این فیلم حضور داشت و درباره نقش خود با مخاطبان و رسانه ها گفت وگو کرد. کمپانی Dream Lab Films به مدیریت نسرین میرشب، پخش جهانی «اسرافیل» را بر عهده دارد.

فستیوال فیلم لندن مهمترین رویداد سینمایی بریتانیا و از تاثیرگذارترین فستیوال های سینمایی دنیا محسوب شده که هر ساله در ماه اکتبر، توسط انستیتوی فیلم برگزار می شود.

این فستیوال به عنوان ویترینی برای عرضه بهترین و خلاقانه ترین آثار سینمای دنیا شناخته مى شود. لندن در کنار اکران فیلم های روز و برگزاری قرمزها، به کشف و معرفی استعدادهای نوظهور، برگزاری نشست های پرسش و پاسخ، سخنرانی و کارگاه های آموزشی می پردازد.

«اسرافیل» درامی درباره چالش ها، نیازهای عاطفی و روابط انسانی است که فیلمنامه آن توسط ارسلان امیری و آیدا پناهنده به نگارش درآمده است.

هدیه تهرانی، مریلا زارعی، هدی زین العابدین و پژمان بازغی بازیگران اصلی و على عمرانى، سهیلا رضوى، پوریا رحیمى سام و سودابه جعفرزاده دیگر بازیگران این فیلم هستند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972006

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم