خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

سنسور دوربین‌های سونی که برای کیفیت محصور کننده‌شان شهرت دارند با ویژگی‌های نرم‌افزاری خاص این شرکت ژاپنی همیشه جزء برترین‌های این صنعت به حساب آمده‌اند و امسال نیز شاهد نوآوری‌هایی از سوی این کمپانی بوده‌ایم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا به بررسی آن‌ها بپردازیم.

این کمپانی توانسته تا سه لایه مجزا را در یک چیپ قرار دهد که دستاورد بزرگی برای آن به حساب می‌آید ولی با این حال مساحت ایجاد شده کافی نبوده و سونی آن را به 125 مگابایت DRAM نیز تجهیز کرده است تا سنسور بتواند به طور مستقیم با آن ارتباط برقرار کند و در نهایت موجب افزایش 400 درصدی سرعت انتقال تصویر گرفته شده به قسمت پردازش شود که ارتقایی شگفت‌انگیز است.

با این حال این شرکت ژاپنی به چنین ارتقایی بسنده نکرده و الگوریتمی را برای پیشبینی تنظیمات تصویر پیش از ثبت نهایی آن طراحی کرده است تا با قابلیت ضبط ویدیوی فوق‌ آهسته به محصولی کامل بدل شود و در میان رقبا بدرخشد. این سنسور جدید که با نام تجاری Motion Eye شناخته می‌شود در اکسپریا ایکس‌زد پرمیوم هم بکار گرفته شده و حالا در ابعادی کوچک‌تر همراه با اکسپریا ایکس‌زد1 در دسترس است. با این وجود دوربین این گوشی هوشمند پیشرفت‌هایی هم نسبت به اکسپریا ایکس‌زد پرمیوم داشته و حالا می‌تواند فوکوس خودکار 11 فریم بر ثانیه‌ای را اعمال کند. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود تا 11 عکس را به صورت پیاپی و در کسری از ثانیه به ثبت برسانید.

برای مشاهده کیفیت دوربین این سامورایی ژاپنی و ویژگی‌های آن شما را به تماشای ویدیو زیر دعوت می‌کنیم:

نظر شما درباره عملکرد دوربین این دستگاه چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

AndroidHeadlines

لینک کوتاه: betanews.ir/n/972002

خبر فوق مربوط به رسانه ترنجی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم