کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
سجاد شهباززادهمهاجم اول آبی ها امیدوار است تا با گلزنی برابر فولاد خوزستان جایگاه خود را تثبیت کند.

به گزارش قدس آنلاین، سجاد شهباززاده در بازگشت به ترکیب آبی ها بعد از چهار هفته مصدومیت انگیزه های زیادی برای ثبت اولین گل خود در فصل جاری دارد. شهباززاده که در هفته های ابتدایی در ترکیب استقلال به میدان رفت، هنوز در بازگشت بعد از یک سال دوری موفق به گلزنی با پیراهن استقلال نشده اما اعتماد و علاقه شفر به این بازیکن، شهباززاده را تبدیل به یکی از با انگیزه ترین بازیکنان استقلال در تمرینات کرده است.


شهباززاده طی روزهای گذشته با آمادگی خود در جریان تمرینات این تیم تبدیل به بازیکن مورد علاقه شفر شده است. سرمربی آبی ها طی روزهای گذشته سجاد را در ترکیب اصلی مورد علاقه خود آزمایش کرده و این بازیکن برابر فولاد خوزستان مطمئنا تک مهاجم آبی ها خواهد بود.


مهاجم اول آبی ها البته تا به امروز موفق به گلزنی برابر فولاد خوزستان نشده و برای ثبت اولین گل خود در فصل جاری باید طلسم تقابل با قرمزهای اهوازی را بشکند. گلزنی و آمادگی شهباززاده پیش از دو دیدار حساس آبی ها با نساجی و پرسپولیس می تواند جایگاه او را در ترکیب استقلال برای هفته ها تثبیت کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971995

خبر فوق مربوط به رسانه قدس آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم