کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
اپلیکیشن سوئیفت لایت

اپلیکیشن سوئیفت لایت یک شبکه اجتماعی است که به تازگی توسط خواننده آمریکایی محبوب، تیلور سوئیفت، معرفی شده است. در ادامه بیشتر با برنامه تیلور سوئیفت آشنا می‌شویم.

تیلور سوئیفت بعد از حدود یک سال غیبت، اکنون حضور بسیار فعالی در رسانه‌های مختلف دارد. بعد از حضور در چند شبکه ماهواره‌ای، اکنون شاهد حضور تیلور سوئیفت در اپ استور هستیم! اپلیکیشن سوئیفت لایت در همکاری با Glu توسعه پیدا کرده است. Glu که یک شرکت پیشرو در توسعه بازی‌های موبایلی است، پیش از این بازی‌هایی متشکل از کاراکترهای خواننده‌های محبوبی همچون کیتی پری و بریتنی اسپیرز را عرضه کرده است.

مدیر عامل این شرکت، اپلیکیشن سوئیفت لایت را یک پروژه سرگرمی دیجیتال جدید و یک محیط اجتماعی عمیق نامیده است. این تنها اطلاعاتی است که وی در اختیار ما قرار داد و از ذکر جزییات بیشتر خودداری کرد. بر اساس ویدیویی که در کنفرانس خبری Glu پخش شد، برنامه سوئیفت لایت در واقع یک پلتفرم مخصوص طرفداران این خواننده جوان و بسیار محبوب است. در عناصر طراحی محیط آن از اینستاگرام و تامبلر الگوبرداری شده است.

تیلور سوئیفت در اپلیکیشن سوئیفت لایت به طور مستقیم با طرفدارانش در ارتباط خواهد بود

اپلیکیشن سوئیفت لایت شباهت زیادی با اپلیکیشن معرفی شده به دست جرمی رنر (Jeremy Renner) در ابتدای سال جاری دارد. در هر صورت نرم افزار موبایل سوئیفت لایت متشکل از تصاویر و محتواهای انحصاری از سوئیفت تیلور بوده و سبب می‌شود طرفداران وی، راحت‌تر از هر زمان دیگری با خواننده محبوب خود در ارتباط باشند. یکی از قابلیت‌های جذاب آن، امکان مشاهده، لایک کردن و کامنت‌گذاری پست‌ها توسط خود سوئیفت تیلور است. بر اساس اخبار جدید، این خواننده همچنین تصمیم دارد مجموعه‌ای از اموجی‌های جدید مرتبط با خود با نام Taymojis را عرضه کند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971895

خبر فوق مربوط به رسانه گجت نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم