کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
پلی‌استیشن 4 ایکس‌باکس وان اخبار بازی
تاریخ انتشار اپیزود دوم بازی Life Is Strange: Before The Storm اعلام شد

استودیو دک ناین اعلام کرد که اپیزود دوم بازی Life Is Strange: Before The Storm در تاریخ ۲۷ مهرماه در دسترس خواهد بود.

Life is Strange است که قرار است داستان کلوی پرایس را روایت کند. وقایع بازی سه سال قبل از نسخه ی اصلی رخ می دهد. مطابق آخرین اخبار بازی، استودیو دک ناین، سازنده ی بازی اعلام کرده است که اپیزود دوم بازی Life is Strange: Before the Storm در تاریخ ۲۷ مهرماه (۱۹ اکتبر) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی منتشر می شود.

بازی Life is Strange: Before the Storm در مجموع سه اپیزود خواهد داشت که اولین اپیزود با نام Awake در تاریخ ۹ شهریور در دسترس قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را به همراه داشت. اپیزود دوم بازی Brave New World نام دارد و در آخرین تریلر انتشار یافته می توان برخی از شخصیت ها و مکان های آن را مشاهده کرد.

بازی Life is Strange: Before the Storm پیش درآمدی از بازی نخست است و در آن شاهد تمرکز دوباره بر زندگی کلوی پرایس و تقویت روابط او با ریچل هستیم. اپیزود نخست بازی در بررسی زومجی نمره ۸.۵ را دریافت کرد که خلاصه ای از بررسی آن به شرح زیر است:

اولین قسمت از سه گانه ی اپیزودیک تازه ی مجموعه ی Life is Strang، در عین آن که جلوه ای فوق العاده مانند اثر قبلی را ارائه نمی کند و با نقص هایی غیرقابل چشم پوشی مواجه است، به سبب داستان گویی اش که مدام رو به سوی جذاب تر شدن دارد و ویژگی های نوآورانه ای که سازندگانش در آن قرار داده اند، تبدیل به اثر لایق تجربه و محترمی شده که باید دیده شود و ممکن است در دو اپیزود بعدی، توانایی دریافت صفت فوق العاده را داشته باشد.

تریلر زمان عرضه اپیزود دوم بازی Life is Strange: Before the Storm را می توانید در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را در خصوص این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

برای دانلود از وب سایت آپارات اقدام کنید

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971853

خبر فوق مربوط به رسانه زومجی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم