خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
کریستیانو رونالدو روزهای خوبی را با رئال سپری نمی‌کند و روند خوبی را پیش نگرفته ولی امار می‌گوید که روزهای خوب در راه است.

رویداد۲۴-کریستیانو رونالدو روزهای خوبی را با رئال سپری نمی‌کند و روند خوبی را پیش نگرفته ولی امار می‌گوید که روزهای خوب در راه است.رونالدو در سه بازی اولش در لایگا برای رئال گلزنی نکرد که این ضعیف ترین شروعش در دوران حضور در رئال بود. با این حال، ماه اکتبر نزدیک است، ماهی که معمولا رونالدو در آن بسیار درخشان ظاهر می‌شود و گلزنی می‌کند.

، تا به حال رونالدو 4 هت تریک خود را در این ماه انجام داده و 6 بار نیز موفق شده دو گل وارد دروازه کند و 4 بار نیز یک گل در یک بازی زده است. در فصل 11-2010 بود که رونالدو آماری عجیب در این ماه به ثبت رساند. در حقیقت او موفق شده بود در 4 بازی 10 گل به ثمر برساند.شماره 7 رئال در فصل 15-2014 نیز نمایشی مشابه داشت و 6 گل در 3 مسابقه به ثمر رسانده بود. همچنین قربانی محبوب او در این ماه، تیم مالاگا است که 6 گل از او دریافت کرده و در کنار آنها لوانته و راسینگ 4 گل خورده اند و بارسلونا، سویا، آلاوس و بیلبادو 3 گل از رونالدو دریافت کرده اند.

در فصل جاری، ختافه، تاتنهامف ایبار و خیرونا مقابل رئال قرار خواهند گرفت و باید دید که فوق ستاره پرتغالی همان روند را در پیش رو خواهد گرفت یا نه.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971730

خبر فوق مربوط به رسانه رویداد24 می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم