کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
میت 10 هوآوی با اندروید 8.0 اوریو همراه است

دو تلفن هوشمند پیکسل 2 وپیکسل 2 ایکس ال اولین اسمارتفون هایی بودند که سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو به شکل پیش فرض برای آنها در نظر گرفته شده است.


حال به نظر می رسد نوبت به میت 10 رسیده تا به عنوان دومین اسمارتفونی که از سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو بهره می برد، محسوب شود. به تازگی صفحه رسمی توییتر هوآوی تصویری تیزری منتشر کرده که به لوگو اندروید 8.0 اوریو در کنار لوگو خود اشاره دارد.
این بدان معنا است که باید در میت 10 شاهد سیستم عامل جدید اندروید یعنی 8.0 اوریو باشیم. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون سری میت 10 هوآوی منتشر شد اما هیچ یک توسط چینی ها تایید یا تکذیب نشده تا به حقیقت دست پیدا کرد.
وجود سیستم عامل اندروید 8.0 اوریو، تجربه خوبی را برای کاربر رقم می زند و موجب خواهد شد تا میت 10 در کنار سخت افزاری قدرتمند، در زمینه نرم افزاری نیز عملکرد بالایی داشته و روان عمل کند.
هوآوی در 16 اکتبر با برگزاری رویدادی اختصاصی مونیخ آلمان نسل جدید میت را به نام میت 10 معرفی می کند. البته این سری سه مدل میت 10، میت 10 لایت و میت 10 پرو بوده که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971708

خبر فوق مربوط به رسانه سخت افزار می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم