خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

    رئیس جامعه‎المصطفی«ص» گرگان تصریح کرد؛

  جشنواره شیخ طوسی، طلیعه حرکت نو در تکریم پژوهشگران غیر ایرانی

  تاریخ  انتشار خبر: پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦

  ساعت انتشار خبر: ١٢:١٩

  شماره خبر: ٨٩٠٦٨

گروه گزارش: رئیس جامعهالمصطفی گرگان از تحصیل 60 هزار دانشجو در دانشگاه بینالمللی جامعهالمصطفی در داخل و خارج کشور خبر داد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعةالمصطفی، حجت‌الاسلام علی تقوی، رئیس مجتمع آموزش عالی المصطفی در گرگان در گفت‌وگویی با بیان اینکه امروز جامعه‌المصطفی در یک جایگاه رفیع قرار گرفته است، اظهار کرد: امروز جامعه‌المصطفی در کشورهای مختلف ورود پیدا کرده است و در حال حاضر در ده ها کشور دنیا دارای نمایندگی هستیم.

وی تصریح کرد: در ١٠ استان داخل کشور مجتمع آموزشی داریم و واحد گرگان به فضای مذاهب اختصاص دارد.

رئیس جامعه‌المصطفی واحد گرگان افزود: ما در جامعه‌المصطفی به دنبال تغییر مذهب نیستیم در واقع  معتقد هستیم هر فردی با هر مذهبی که وارد جامعه‌المصطفی شد با همان مذهب خود باید از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شود.

تقوی در خصوص برگزاری بیستمین جشنواره بین‌المللی شیخ طوسی گفت: جشنواره بین‌المللی شیخ طوسی، طلیعه حرکت نو در تکریم پژوهشگران غیر ایرانی و قدرشناسی از فعالیت آنها در حوزه علوم انسانی و علوم اسلامی است.

وی ادامه داد: 20 سال از برگزاری جشنواره شیخ طوسی می‌گذرد و ثمره این 20 سال گردآمدن بیش از ١٢ هزار اثر پژوهشی از طرف دانشمندان و طلاب غیر ایرانی است که در این حوزه تولید علم مهمی اتفاق افتاده است.

رئیس جامعهالمصطفی واحد گرگان بیان کرد: سیزدهمین نشست تخصصی بیستمین جشنواره بینالمللی شیخ طوسی با عنوان همگرایی و واگرایی در جهان اسلام در هفت محور اصلی و بیش از 60 موضوع و ریز موضوعات فرعی آغاز به کار خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی جشنواره بینالمللی شیخ طوسی را مهمترین رویداد و همایش علمی جامعهالمصطفی عنوان کرد و گفت: این جشنواره سکوی پرتاب طلاب است و خیلی از طلاب از قبل این جشنواره به درجات والای علمی رسیدهاند.

Normal0falsefalsefalseEN-USX-NONEAR-SA

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


لینک کوتاه: betanews.ir/n/971695

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم