خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اونای امری - نیمار

اونای امری - نیمار

اختصاصی | پس از اینکه چند شبه پیش فیفا نامزد 30 بازیکن برتر جهان را که شانس برنده شدن توپ طلارا دارند اعلام کرد که در این بین نام نیمار ستاره تیم پاری سن ژرمن هم به چشم می خورد.

به گزارش ورزش11، در تابستان گذشته نیمار با مبلغ 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست تا این انتقال ذهن همه طرفداران فوتبال را به خود مشغول کند که آیا نیمار برای بدست آوردن توپ طلا راهی پاریس شده است یا خیر.

از همین رو چند شب گذشته فیفا اسامی 30 بازیکن برتر سال را معرفی کرد که نام نیمار ستاره برزیلی تیم پاری سن ژرمن هم به چشم می خورد و باید دید آیا نیمار این بار می تواند توپ طلای فوتبال را از چنگ مسی و رونالدو در آورد یا باز هم در مقابل یکی از این دو بازیکن شکست می خورد.

اونای امری سرمربی تیم پاری سن ژرمن با قرار گرفتن نام نیمار در لیست بازیکنانی که شانس کسب توپ طلا را دارند گفت:

-

نیمار بازیکنی است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و او می تواند توپ طلا را کسب کند. من و دیگر اعضای باشگاه پاری سن ژرمن بهترینها را برای نیمار آرزو می کنیم و می خواهیم او را در کسب جایزه توپ طلا کمک کنیم. امرو بازیکنان خوبی در سراسر جهان قرار دارند اما ما می خواهیم به نیمار کمک کنیم تا مهمترین نامزد کسب عنوان توپ طلا را به خود لقب دهد.

-

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971672

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم