کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
تسهیلات ویژه سایپا یدک برای فرهنگیان و دانشجویان سازمان خدمات پس از فروش سایپا به منظور تکریم مشتریان گروه خودروسازی سایپا به ویژه فرهنگیان و دانشجویان، طرح "مهر مطمئن" را به مدت یک هفته در کلیه نمایندگی‌های سایپا در سراسر کشور اجرا می‌نماید. تین‌نیوز |

به گزارش تین نیوز به نقل از سایپا در این طرح که از 22 تا 27 مهر ماه به صورت سراسری اجرا می شود، فرهنگیان و دانشجویان از 50 درصد تخفیف قیمت قطعه و اجرت خدمات تعویض لنت ترمز جلو، تعویض روغن ترمز، شارژ ضد یخ و بازدید سیستم فرمان، سیستم ترمز، چهار چرخ و سیستم روشنایی خودروهای گروه X100 و X200 بهره مند می شوند.

همچنین سایر مشتریان و مالکان خودروهای سواری گروه سایپا در روزهای یاد شده می توانند با مراجعه به نمایندگی های سایپا از 30 درصد تخفیف در قیمت قطعات مذکور و اجرت خدمات برای خودروهای یاد شده استفاده نمایند.

لازم به یادآوری است سایپایدک به منظور افزایش رضایت مشتریان گروه سایپا پیش از این نیز به مناسبت های مختلف اقدام به برگزاری طرح های ویژه ارائه خدمات به مشتریان نموده بود که رضایت مشتریان را به دنبال داشت.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971657

خبر فوق مربوط به رسانه تین نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم