کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
نهاد های حاکمیت به دور از نگاه جناحی با تخلف برخورد کنند عضو کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران در مورد برخورد با تخلفات شهرداری تهران سخن گفت.

ابراهیم امینی، عضو شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار برنا در خصوص برخورد با تخلفات صورت گرفته در شهرداری تهران گفت: شورای شهر فقط می تواند اطلاعاتی را بدست بیاورد و در اختیار مراکز ذی صلاح قرار دهد.

او در ادامه گفت: شورای شهر نمی تواند به تنهایی با تخلفات برخورد کند، نهادهای دیگر موظف هستند که این گزارش ها و اسناد را بررسی و اگر محرز شد شخصی تخلف کرده با آن برخورد کنند.

امینی در ادامه در خصوص افرادی که تخلف آن ها محرز شده و هنوز در بدنه شهرداری حضور دارند گفت: ما اگر اعتقاد داشته باشیم که کسی تخلف کرده است به معنای انجام تخلف نیست، مراجع قضایی باید تخلف شخص متخلف را تایید کنند.

امینی در پایان گفت: همه دستگاه های حاکمیت موظف هستند بدون حب و بغض و بدون اینکه توجه کنند که افراد به کدام جناح وابسته هستند به صورت عادلانه و با عزم جدی برای مبارزه با فساد و تخلف هایی که باعث مخدوش کردن چهره نظام و سلب اعتماد مردم می شود برخورد کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971600

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم