کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
پیشنهاد چشم‌گیر منچسترسیتی به الکسیس! تیم فوتبال منچسترسیتی بدنبال جذب الکسیس سانچز مهاجم شیلیایی آرسنال با پیشنهادی 20 میلیون پوندی است. به گزارش ،

روزنامه میرور چاپ انگلیس در گزارشی نوشت، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی که در تابستان به شدت بدنبال جذب الکسیس سانچز بود ولی در متقاعد کردن آرسنالی ها برای جذب این بازیکن ناکام ماند، قصد دارد در ژانویه(دی- بهمن) سال جاری با پیشنهادی 20 میلین پوندی دست به این اقدام بزند.

در تابستان آرسن ونگر سرمربی آرسنال به شدت با انتقال این ستاره شیلیایی به تیم منچسترسیتی مخالفت کرد و مانع از انتقال وی شد.

با این حال به نوشته این روزنامه انگلیسی مدت قرارداد سانچز در ماه ژوئن سال آینده به پایان می رسد و منچسترسیتی امیدوار است تا با قراردادی توافقی بتواند آرسنال را متقاعد به جذب این بازیکن کند زیرا در غیر این صورت در پایان ماه ژوئن الکسیس سانچز به بازیکنی آزاد تبدیل خواهد شد که هیچ مبلغی به ازای قرارداد جدیدش به باشگاه آرسنال تعلق نخواهد گرفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971594

خبر فوق مربوط به رسانه فرتاک می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم