کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
دیگر هیچ چراغ راهنمایی دستی نمی‌شود/ تعامل خوبی با ناجا و پلیس راهور داریم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با راهنمایی رانندگی به تعامل رسیدیم که دیگر هیچ چراغ راهنمایی توسط پلیس دستی نشود.

پورسیدآقایی،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در جواب خبرنگار برنا مبنی بر نحوه تعامل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: سعی ما بر این است با رهنمایی و رانندگی تعامل بسیار نزدیکی داشته باشیم، این دوره با حضور سردار مهماندار در پلیس راهور و سردار رحیمی در پلیس ناجا از نظر تعامل دوره خوبی خواهد بود، در این دوهفته که از آغاز ماه مهر می گذرد تعامل خوبی با ناجا و پلیس راهور داشتیم.

پور سید آقایی در ادامه گفت: با توجه به اینکه در شهر تهران هزینه پلیس راهور را شهرداری پرداخت می کند طبیعی است نوع تعامل پلیس راهور با شهرداری تهران در مقایسه با سایر شهرها متفاوت خواهد بود.

معاون حمل و نقل شهرداری تهران در خصوص اختلاف نظر پلیس با کارشناسان حمل و نقل در برخی میادین و چهارراه ها گفت: این اختلاف نظر ها همیشه در سطوح پایین وجود دارد به عنوان مثال در برخی نقاط اختلاف نظر بین مامورین راهنمایی و رانندگی و کارشناسان حمل و نقل در نحوه کارکرد چراغ راهنمایی رانندگی وجود دارد.

او در ادامه گفت: تعداد دوربین هایی که در سطح شهر به صورت دستی کنترل می شود کاهش یافته است، در تعاملی که با راهنمایی و رانندگی داشتیم مقرر شد هیچ چراغی توسط پلیس دستی نشود مگر اینکه در مرکز کنترل ترافیک نمایندگان راهنمایی و رانندگی با کارشناسان معاونت حمل و نقل و ترافیک به توافق برسند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971563

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم