کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
توسط کمیته المپیک در حال شناخته شدن هستیم اما هنوز به المپیک راه نیافته‌ایم رئیس فدراسیون بین‌المللی بدنسازی و پرورش اندام، گفت: اکنون توسط کمیته بین‌المللی المپیک در حال شناخته شدن هستیم اما هنوز به المپیک راه نیافته‌ایم. فرصت خوبی داریم منطقه در بازی‌های آسیایی به شناخت خوبی برسیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رافائل سانتوخا رئیس فدراسیون بین المللی بدنسازی و پرورش اندام در گفتگو با برنا درباره حضورش در ایران گفت: ایران کشوری زیبا است. بسیاری از رشته های مختلف در این کشور آزادانه فعالیت می کنند. ایران در رشته بدنسازی از پتانسیل خوبی برخوردار است و یکی از برترین های جهان است و فعالیت های زیادی را انجام می دهد.

وی در ادامه درباره برنامه های فدراسیون جهانی برای المپیکی شدن رشته بدنسازی و پرورش اندام، بیان کرد: اکنون مسابقات مختلف ناحیه ای و منطقه ای برگزار می کنیم تا شناخته شویم. در بازی های آسیایی، پانا آمریکا، اقیانوسیه را در پیش داریم تا از این طریق تلاش کنیم که کنفدراسیون ورزشی با این رشته ورزشی آشنا شود. بر این اساس با برگزاری مسابقات مختلف پازل ها را در کنار هم قرار می دهیم تا این رشته ورزشی در منطقه به شناخت کامل برسند.

سانتونخا در پایان گفت: می خواهیم در همه ی بازی های منطقه ای حضور داشته باشیم و ورزشکاران ما هم مدال های خود را از المپیک های منطقه ای می گیرند. اکنون توسط کمیته بین المللی المپیک در حال شناخته شدن هستیم اما هنوز به المپیک راه نیافته ایم. فرصت خوبی داریم در بازی های آسیایی، منطقه نسبت به این رشته ورزشی به شناخت خوبی برسد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/971546

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری برنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم